Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél az exed haverjával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél az exed haverjával?

Figyelt kérdés
Természetesen ha fiúk akarnak válaszolni, akkor összejönnél e az exed egyik barátnőjével.
2014. máj. 26. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ha nem jön össze a dolog de megprobálja akkor igencsak beég... de ha összejön akkor azok ketten már tuti nem lesznek barátok/barátnők, én special nem
2014. máj. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi volt a szakítás oka, van-e azóta új párja, milyen viszonyban vagyunk, mit szólna hozzá.

Szerintem megkérdezném tőle, hogy zavarná-e. Előfordul, hogy egy társaságban ez így alakul. Szerintem ha normális viszonyban vannak, akkor ezt meg tudják beszélni.

Nyilván egy viszonylag friss szakításnál azért durva lenne rögtön a barátjánál/barátnőjénél próbálkozni. De ha már senkiben sincs tüske, akkor okés lehet.

2014. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
persze, az apjával is...ha nagyapó van az is jöhet... kutya van?
2014. máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem van egy barátnőm aki korábban járt egy pasival, majd miután szakítottak, összejött a barátnőm barátnőjével :D Remélem lehet követni. Szerintem baromi nagy gerinctelenség, még a fogadó féltől is. Tehát én sem jönnék össze a barátnőm exével, mert az milyen már??
2014. máj. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!