Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alábbi eset alapján, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi eset alapján, ami tegnap történt, teherbe eshet-e a barátnőm?

Figyelt kérdés

Tegnap nem bírtunk magunkkal és egymásnak estünk, noha fényes nappal volt, és bármikor ránk nyithattak volna a szülei. Így aztán takaró alatt hátulról történt meg a dolog (nem análisan, félreértés ne essék). Mi mindig dupla gumival védekezünk, fő a biztonság, de miután elélveztem, és elkezdtem kihúzni, akkor vettem észre, hogy épp csak a makkomon van már csak az óvszer. Miután elélveztem ő még játszadozott velem kicsit, úgy, hogy benne voltam, és mikor kihúztam, szerintem akkor történhetett, hogy lecsúszott, gondolom az összeszorított combjai miatt. Attól félünk, hogy nehogy bejuthatott némi "dolog"... Úgy gondoljuk, hogy nem, hiszen mikor benne voltam, még ha játszadozott is, miután elmentem, akkor elvileg nem csúszhat le a gumi (annyira még nem mentem össze), valszeg csak a kihúzáskor, de nem vagyunk biztosak benne... Van egyfajta gyógyszere, amit két napon belül kell bevenni, ha gond lenne, és megakadályozná a terhességet, de nem vagyunk biztosak a dologban. A gyógyszer drága (nem mintha sajnálnánk a pénzt ilyesmire), csak egy szem, és nem tudjuk, milyen hatással lehet, ha mégsincs gond...

Véleményeket szeretnék :) :(


2009. dec. 30. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet gond. Velem sokkal neccesebb helyzetek is voltak együttlétek során. Párommal néha sajnos felelőtlenek voltunk egy időben. Nem lett belőle gond, viszont most már odafigyelünk. Szerintem kb. esélytelen hogy ebből baj lesz, a tabletta.
2009. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A gyógyszerre nem tudok mit mondani, lehet terhes, ha úgy gondoljátok menjetek el nőgyógyászhoz. Viszont azt nem bírom felfogni ki talált ki ekkora b.romságot hogy két gumi egyszerre. Egyel nem lett volna semmi gond és még élvezetesebb is lett volna.
2009. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2 gumit soha ne használjatok, mert a kiszakadás veszélye a triplájára nő kb.

a 2 gumi hamar kikezdi egymást a dörzsöléstől és 1 pillanat alatt elszakad. a 2 gumi 10szer rosszabb mint az egy gumi. nemistudom honnan szedtétek ezt a baromságot.


ha a sperma ottmaradt az óvszerben akkor nemlesz terhes a barátnőd.

2009. dec. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jó hülyék vagytok. csak egy óvszert szabad használni, mert ha kettő van akkor kialakul köztük a surlódás és könnyebben szakadnak. és úgy kell kihúzni a farkadat hogy közben a tövénél hozzáfogod az óvszert. váááh a szex nem gyerekeknek való.
2009. dec. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jól van na, én is lehetek béna... pontosabban nem kéne, mert akkor baj lehet belőle.

Nem tudtam, hogy nagyobb a lyukadásveszély két gumi esetén, de ezentúl akkor nem használunk kettőt. Bár ez szerencsére eddig még nem okozott problémát.

Fogamzásgátló tablettát meg nem szed barátnőm sajna (?). Mindenesetre köszönöm a válaszokat, jobban odafigyelünk ezentúl.

Csak a hirtelen ijedtség mindkettőnk részéről...

2009. dec. 30. 17:28
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja, igen, úgy szoktam kihúzni, hogy fogom, most is úgy akartam, csak valahogy nem sikerült, ezért gondoltam, hogy az összeszoruló combok miatt csúszhatott le - már bocs, hogy ilyen részletekbe menő vagyok...
2009. dec. 30. 17:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha még jársz erre kérdező, mi lett a vége? 72órás tabletta? Terhes lett a barátnőd?
2010. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, szerencsére semmi probléma nem történt.
2010. aug. 30. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!