Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted ez aranyos vagy gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ez aranyos vagy gáz?

Figyelt kérdés

A barátom annyira berúgott, hogy szinte semmit sem tudott magáról. Nem szokott ennyit inni, de most olyan alkalom volt, hogy így alakult. Az eső szakadt, és én vittem haza hozzájuk. Totál be volt állva szerencsétlen. Én tettem le az ágyra, majd a vizes ruháit elkezdtem leszedni róla, de alig engedte magát, és elkezdett nyávogni, hogy miért vetkőztetem őt, hiszen neki van barátnője, és nem akarja megcsalni (én vagyok a barátnője...). Aztán ezen annyira elmosolyodtam, hogy a nyakába ugrottam, de nem tudott átölelni, és folyamatosan csak azt hajtotta, hogy megállás nélkül forog vele a szoba. Miután nagynehezen leszedtem az alsógatyáját is, röhögni kezdett, de folyamatosan, mint valami retardált. Aztán valahogyan elaltattam. Utána bocsánatot kért.. Én nem tudom mit gondoljak, annyira furcsa volt. Szerintetek ez ciki vagy aranyos?

1éve vagyunk együtt, ő 20 én 19


2014. máj. 26. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Az, hogy ennyire nem ismeri az alkoholban a saját határát: gáz

Az, hogy azt mondta, hogy nem akar megcsalni: cuki

2014. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az első kommentelő kap egy zöld mancsot! :D
2014. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na ő aztán egy férfi, tartsd meg sokáig :)
2014. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem akarok ünneprontó lenni de ezt a szöveget én is ismerem netről,a másik h a barátnőmet megismerem hátal ködbe is nem h ha vetkőztet

a harmadik meg ha nővel vagyok mindig tudok menni.akkor is ha megittam 2 liter tiszta szeszt...na jó akkor nem.

a negyedik.ez am is undorító nyálas sza*r és egy elmegyógyintézeti ápoló jutott rólatok eszembe aki vetkőztet egy fogyatékost :D bocs :S

2014. máj. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
DDesmons, az te vagy, ő nem ismert meg. :D
2014. máj. 26. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!