Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is, akit nem hagynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, akit nem hagynak az ilyen dolgok nyugodni vagy csak én vagyok ilyen rögeszmés?

Figyelt kérdés
Már több éve történt, hogy utaztam a buszon és egy formás, szöszi tini csaj elkezdett feltűnően engem nézni, szabályosan bámult, mint aki a szemeivel levetkőztet vagy valami szexuálisat fantáziál épp rólam. Nagyon fura élmény volt, fiúként már zavarban kezdtem érezni magam. A baj, hogy ha tényleg bejöttem neki, az érzés kölcsönös volt. Ilyen fiatal, formás, nyári időben épp lengén öltözött csajt néhez lenne nem megkívánni. De féltem lépni, hiába szálltunk le ráadásul egy helyen. Nem mertem utána menni, már csak azért sem, mert a barátnőjével volt és ketten voltak, az meg még kínosabb lett volna, ha beégek sé kiderült, hogy nem is jöttem be neki csak félreértelmeztem a jeleket. De a gondolat azóta sem hagy nyugodni, mi van, ha lehetett volna köztünk valami, vagy lehet nem is tetszettem neki csak beképzeltem a dolgokat?
2014. máj. 26. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány azért befigyel. Ne agyalj ezen, a múlton sosem. Megtörtént? Meg. Kész, felejtsd el. Túlgondolós típus vagy.
2014. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!