Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lett belém az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lett belém az unokatestvérem?

Figyelt kérdés
Szóval lassan 1 éve ismertem meg,de egyre jobban vonzódunk egymáshoz. Mindig puszilgat ölelget,mellém fekszik meg minden. Most összeismerkedtem egy fiúval és azóta nem szól hozzám,azt mondta utál.Arra fogja,hogy nem hittem el neki,hogy a barátja 14 éves,hanem inkább az unokahúgomnak hittem,hogy 13 éves. Elvileg ezért utál. Most békültünk ki pont ebbe az órában. Egyből betett profilképnek,és olyanokat ír,hogy szeret...stb. Előtte fél órával olyanokat írt hogy utál,szakítsak a barátommal...stb Ebbe amúgy az a vicc,hogy ő hozott minket össze. Exemet szét akarta verni. Anyuhoz is fordultam ő azt mondta,lehet hogy szerelmes lett,mert nem tud úgy tekinteni rám mint unokahúgára mert nem együtt nőttünk fel,az apja azt mondta: "Én is ilyen voltam,kis bolondos gyerek. Majd csak kiábrándul"

2014. máj. 27. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de ne hagyd hogy tönkre tegye a kapcsolatodat a barátoddal. Lehet el kellene magyarázni neki hogy rokonok vagytok, így sose lesz köztetek semmi.
2014. máj. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen,de nem vallotta be,tagadja minden áron.

Csak minden jel arra utal.

2014. máj. 27. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!