Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nyúlják le az alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyúlják le az alacsony fiúk az összes vonzó lányt?

Figyelt kérdés
A legszebb csajokat mind 180 alatti pasikkal látom kézenfogva járkálni.Most is itt a jár,forróság,ezek a lányok szinte ruha nélkül,egy rövid topban és pár centis mininadrágban vannak,mellettük pedig jön egy picit magasabb fiú.Oké,az ilyen fiúk általában nem vékonyak,de akkor is szemétég ez az olyanokkal szemben,mint én,aki 190 cm vagyok.Esélyem sincs egy ilyen alacsony,szép lányra,a magasak között pedig nincsenek szépek.Ennyire nem jó ha magasabb barátja van a lánynak,szeretik ha kb.egymagas vagy csak picit magasabb?
2014. máj. 27. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alacsonyak meg azon sírnak állandóan, hogy csak a magas kell mindnek... XD Hidd el, nem a magasságod a baj... :D
2014. máj. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez valami álkesergés, hogy kapjál sok privátot? Én 180 vagyok, a legtöbb csajnak ez kb. a minimum magasság, akivel még szóba áll. Egyébként a magasabbak lányok között is vannak szépek, de ők jellemzően még magasabb pasikat szeretnének.
2014. máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ez hihetetlen,csak az én környezetemben járnak 180 alatti pasikkal???Mert komolyan ez van.A magasaknak nincs is barátnőjük.Lehet nem a magasság a hiba,hanem az azzal járó testalkat,mert ugye eleve másak az arányok.
2014. máj. 27. 15:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Két oka lehet: egyik, hogy te beképzeled, hogy nem vagy tökéletes azért mert túl magas és túl vékony vagy, és azt hiszed, aki nem ilyen az tökéletes másoknak, vagy legalábbis sokkal jobb nálad.

Másik, hogy aki tudja hogy van valami olyan hibája amit nagyon kerül a másik nem (pl a túl alacsony pasik alacsonysága), ők a legtöbb esetben túllépnek ezen, és nagyon dolgoznak azon, hogy valakit megszerezzenek maguknak, a hibájuk ellenére...


Ez pont olyan, mint nőkénél:

Pl a duci nők sokkal ritkábban vannak egyedül, mint a normál testalkatúak. Mert a ducik nagyon jól tudják, hogy abszolút hátrányban vannak, ezért nagyon dolgoznak azon, hogy felcsípjenek valakit, aki úgy dönt, hogy inkább nem keress tovább vékony nőt, jó neki a duci. A normális testalkatú nő pedig nem kezdeményez, nem flörtöl úgy, ráadásul tudja, hogy ő sem tökéletes, mert épp van némi pocija, vagy a combja nem túl vékony, vagy a melle túl kicsi, bármi, szóval van benne is egy félsz, mint benned a magasságod miatt.

És így alakul az, hogy az előnytelenebb külsejűk mégis inkább találnak párt, mert sokkal rámenősebbek és képesek félretenni a hibájukon való görcsölést.

2014. máj. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!