Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt még rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még rajtam kívül olyan fiú, akitől szó szerint undorodnak a lányok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincsenek.
2014. máj. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van. Én. :)
2014. máj. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De nem értem miből gondoljátok hogy undorodnak tőletek? Nekem még nem volt barátnőm de nem gondolom hogy undorodnak tőlem csak eddig nem jött össze!
2014. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha ránézek egy lányra és rögtön elfordul/másik irányba megy az utcán

Ha látásból ismert csajoknak köszönök és semmi reakció

Ha a tömegközlekedésen csak melletted van hely,de inkább áll az összes csaj,ha viszont valahol felszabadul egy másik hely,rögtön leülnek

Ha leülsz melléjük,behúzódnak és kifelé bámulnak

Ha velük szemben ülsz le,felteszik a táskájukat az asztalra,hogy eltakarják az arcukat előled

Ha még egy csaj sem tartott helyesnek életed során,semmi pozitív visszajelzést nem kaptál senkitől,negatívat viszont igen

Ha 20 évesen még nem is csókolóztál


Akkor egyértelmű,hogy undorodnak tőled.

2014. máj. 27. 21:27
 5/6 anonim válasza:

ez szomorú kérdező!


én is ebben a cipőben jártam, nagyon-nagyon sokáig!


nekem sikerült össze jönnöm egy lánnyal, persze szégyellem mint állat, mivel anyám is segített, rohat életbe!! AMI AZÉRT IDEGESÍT!



De viszont,, volt egy olyan alkalom hogy felvállatam magam és egy csajnak udvaroltam anyám segítsége nélkül!! Ami azért király volt mivel ez volt az első probálkozásom és hát megfogtam a csaj cobját és a pináját is ruhán keresztül persze! Utána leszidtam a csaj hogy miért ilyen vastag a nadrágja! :D :D

-aztán hát össze jött volna velem, csak távolság végett nem jött össze, meg aztán a élettársamat akitől már volt egy gyerekem nem akartam cserben hagyni, az a fura hogy boltosként dolgozom a saját boltunkban és hát rengeteg csaj bejön és udvarol , meg minden, fura mert nem tartanak undorítónak, amikro beszélek értelmesnek tartanak, nem tudom miért pedig cigány vagyok, na mindegy.

JAja nem is meséltem, megismerkedtem egy New Orlinsi csajjal budapesten, egyedül voltam untakoztam mondom leiszom magam, hát ha szerencsém lesz és leszolítok egy csajt, szombat este volt konferencia ülés utolsó napján, rohat xzar volt a konferencia, jó csajok ültek előttem és velük szemezgettem, csak nem mertem kezdeményezni mivel rohat okosak voltak, és hát utaláom az ilyen oksos nőket egyből rámugrottak volna,,,Na vissza a new orlinsi csajhoz, egyedül volt hotelt keresett, segítettem neki év végén megadta a facbook oldala linkjét, és hát csomót beszélgettem vele meg minden, és a segítségem végén egy kínai családnálszált meg pesten , és én adtam neki egy puszít, gamilban írta hogy aranyos vagyok és hogy lenne a barátnőm, de már akkor is volt csajom meg egy gyerekem szóval szoptam a faszt!


Hát nem is tudom , amikor utazgatok mindig kikiabálok a nőknek hogy Csáó bébi meg minden :DDD


Volg olyan is hogy integettem fiatal csajoknak és mutatták hogy mennyek oda hozzájuk! nem semmi mi..


Nem is tudom mit mondhatnék még.


8-osztály= a osztály legszebb lányával egy szük helyen mentünk át egyszerre, a farkam a segéhez volt simulva! Amennyire erősen tudtam oda nyomtam a farkamat, mituán elmentem mellette a csaj megfordultot, rámmosolygótt és azt mondta: Peti köszi hogy átengettél.


Most az a célom hogy a csajom tesóját megdugjam már írtam is neki hogy tetszik nekem, erre letörölt a facbookjáról, de tegnap előtt máritt volt és hozzá simultam! Jó mi?


Közben néha kíverem a neten....:



Ja és nem nézek ki annyira jól, csak domináns vagy a csajoknál, sőt kimondottan csúnya vagyok!



igaz a chatruletten már többször lehuzták a csajok nekem a bugyiját, egy csajjal együtt masztisztam, és néha kinyujtják a nylevüket hogy leszopnának!

ami azért elég jó,


Néha kifejezetten kérik hogy megmutassam nekik a chatruletten, na de mindegy...


22/F

2014. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nem csak a lányok, akárki akivel egy térben vagyok, /kivéve apámat, ő alkesz nem zavarja/
2014. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!