Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy én annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én annyira tudnék már szeretgetni egy kedves, bájos lányt, de a csajok úgy undorodnak tőlem, mint valami szörnytől, ezek szerint ennyire nagyon számít a külső?

Figyelt kérdés
Az még hagyján, hogy nem akarnak tőlem semmit, de nagy örömmel szoktak kigúnyolni vagy kinevetni, a pofámba vágni, hogy ne bökdössem őket, mert ronda vagyok. Például ilyet is kaptam már csajtól. Na meg azt is megfigyeltem, ha képet látnak rólam nem is kíváncsiak már rám a csajok, ha meg személyesen kezdeményezek, akkor meg szintén látszik rajtuk az érdektelenség irányomba. Nem értem én a csajokat. Hát nekik csak a szuper helyes, magas fiúk a jók ezek szerint?
2013. máj. 6. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
És sajnos ez ííígy van. Bár addig örülj amíg nem hánytak le/verettek meg ezért.
2013. máj. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresgélsz, egyébként meg most nem akarok nagyon nyomulós lenni de küldenél képet ? Talán tudok segíteni, mint Férfi a férfinak.
2013. máj. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem csak a szuper helyes, magas fiúk a jók. Csupán azért kell valamennyi vonzalom, ennyi az egész. Ne add föl. Azok meg akik olyan bunkó módon utasítanak vissza, azok meg vessenek magukra. Mindig is voltak és lesznek majd ilyen emberek, de ne hagyd, hogy lelombozzanak. Tudom rossz a visszautasítás, de hidd el nem csak te vagy ezzel így. Majd találsz egy rendes, értelmes lányt akinek tetszeni fogsz.
2013. máj. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek számít a külső!

Ez van!

De ne izgulj, lesz olyan ember, akinek Te kellesz majd! ;)

2013. máj. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem, de mit szólnál, ha változtatnál a külsődön? Akkor nem lennél csúnya, magadat is elfogadnád, és mások is téged!

És igazán nem kell minden nap 5 ilyen kérdést írni!

2013. máj. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Mert volt két kudarcod, egyből mindenki undorodik tőled? Tudod, én hányszor futottam zátonyra? Mégis mindig kievickéltem belőle és most barátnőm van 2 éve. Pedig nem vagyok egy nagy szépség. Szedd össze magad, haver, aztán ne gykán szarakodj!
2013. máj. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kidolgozott test, jó ruhák, jó séró sokmindent tud feledtetni.


biztos, hogy a saját súlycsoportodba keresgélsz? ha nem vagy egy justinbieber kaliberű srác, nehéz lesz befűzni selena gomezt, ha nem vagy lewis hamilton kaliberű, nehéz lesz megkapni nicole scherzingert. vágod ugye? :D

2013. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja majd találsz egy ilyen csajt hát persze. Majd 87 évesen az egyik ápolót. Rá 2 percre meg is halsz. :D
2013. máj. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Külsövel megfogod, belsövel megtartod.

Nem atomfizika.

Persze belsö fontos, de ha olyan vagy akihez oda sem mennek akkor ez van...

Tudsz valtoztatni magadon? Hogy legalabb 2-3 pontot feljebb menjel a rangletran?

2013. máj. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!