Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha "puszit" írtok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha "puszit" írtok az üzenet végére (több esetben is), akkor csak haverként gondoltok a srácra?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudok eligazodni a lányon, vannak olyan dolgok, amiket úgy lehet venni, hogy bejövök neki (sőt, kicsit talán "nyomult" is), meg hogy nem zárkózik el a közeledésem elől, de van, amiben meg azt érzem, hogy nem néz rám "úgy". Elhívtam közös programra, elvileg eljön majd, csak időpontot egyeztetünk a távolság miatt. Csoporttársak vagyunk, csak ritkán találkozunk, leveleztünk mostanság, és párszor azt írta a végére, hogy "puszi", meg "majd írj". Fogalmam sincs, mit gondoljak, beleélni nem akarom magam, meg tapasztalatlan is vagyok. Lányok, nálatok hogy megy ez? Ti különbséget tesztek ilyen formában a pasik között? Köszi a válaszokat.

2014. máj. 27. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne vonj le messzemenő következtetést a mondat végi hangulatjelekből, mert sokszor köze nincs ahhoz amit az ember érez vagy gondol. Ahogy egy nagyon kedves ismerősöm mondta, csak azért tesz a mondatok végère ilyeneket, hogy ne legyen olyan komor a mondandója. :)
2014. máj. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Elütöttem a kutyádat a kocsibeállón.

De véletlen volt.

Puszi


Találd ki mit jelen.

2014. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1: Nem hangulatjel, konkrétan kiírta már többször is, hogy "puszi". Meg egyébként olyan, mintha vonzódna is hozzám, és őt se zavarná a vonzódásom, de igazából nem tudom, hogy ez csak szimpátia a részéről, vagy kicsit több is.
2014. máj. 27. 22:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, nálam is hasonló van most egy lánnyal.
2014. máj. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nem nyivlanos válasza:
... idiota kerdes .. ha talalkozol egy lany ismmerosodel .. mitt csinalsz .. szija oda mesz meg puszilod ... nem fogz vele kezet mint a haverodal akivel azeloti nap a sancban fekudtel .. szoval nem a puszi az egy egyszeru puszi es kesz ..
2014. máj. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem anyukám puszival köszön el ha facebookon beszélünk, akkor most akar tőlem valamit?


Egyébként ha alapvetően benne van a szókincsében, akkor csak megszokás. Én élőben sem puszilkodom így írásban sem, így ha valakinek mégis visszaírnám az jelentene valamit.

2014. máj. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6: Nyilván rokonnál és/vagy pl. lányok között megszokott, de mondjuk nekem szokta írni egy másik lány is, akivel nagyon jóban vagyunk, de ez csak barátság. A kérdésben szereplő lányról nem sokat tudok, eddig nem sokat beszélgettünk, és azt sem tudom, szokott-e élőben vagy levélben "puszilkodni", pláne fiúkkal (szerintem nem igazán, bár mondom, nem ismerem őt). Ráadásul eddig velem sem nagyon volt ilyen, megesett, hogy poénosan "kötekedtünk" egymással, de ennyi, aztán egy idő után elkezdett dicsérgetni engem, megérintett, később én is őt, hálából (?) megölelt, megsimogatott, megkaptam a számát, gyakorlatilag utalt arra, hogy hívjam el közös programra (vagy csak én véltem ezt utalásnak, de mindenesetre megtettem, és ő elvileg benne van), fogtuk is egymás kezét egy ideig, és hát most levelezgetünk, néha viszont azt érzem, hogy mégse gondol rám "úgy". Ezért próbálom kiokoskodni, hogy vajon többet jelenthetek-e a számára egyszerű "havernál".
2014. máj. 28. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!