Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert jatszik velunk a sors...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert jatszik velunk a sors valamelyikunknek latnia kell a masik boldogsagat?

Figyelt kérdés
A volt parom akivel egyutt eltunk par evet valahogy nem tud eltunni az eletembol par honapja szakitottunk es a veletlenekkel tele van mar a padlas. pl azota tudok szinte minden mozdulatarol mit hol kivel stb.... es nem azert mert erdekel hanem mert vissza hallom innen onnan valaki mindig latja. Ő nem ebben a varosban lakott ugy koltozott ide es itt is maradt itt a munkahelye es az uj baratnoje is. de a csajszi egy utcaval lakik arreb pont ott ahol en szinte minden napos vok. 3 napja pl kineztem pont az ablakon es o ment itt el holott amugy nem lenne erre keresni valoja az mist mindegy hogy miert hosszu lenne elmondani a lenyeg a lenyeg. szoval mi ez a sok sok veletlen hogy mindig hallok rola hogy amugy o is rolam ugy vagyunk egymassal mint ket arnyek otta vagyunk egymas mellett ugy hogy egyikunk sem tesz erte hogy todjon a masikrol. bocsi az ekezetekert de telorol irtam es ha hiba van benne nezzetek el azt is nem olvasom vissza. udv: Rita
2014. máj. 27. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam exemel,de én szerettem volna örökre elfelejteni,szerencsére már közömbös számomra.Szerintem ez valami lecke számodra,vagy nem tudom...
2014. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lecke??! de miert az en szamomra?
2014. máj. 27. 22:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egész élet egy nagy lecke,tanulás.Neked pedig le kell vonnod a lényeget.Lehet azt jelenti,hogy újból vedd fel a kapcsolatot vele.
2014. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!