Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek szerelmes lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek szerelmes lenni a meleg fiúbarátomba. Mit tegyek? 25N

Figyelt kérdés

Régebben majdnem összejöttünk, akkor még nem tudtam, hogy meleg és akkor még ő sem volt tisztában önmagával. Mivel nagyon jó barátok vagyunk, elmondta hogy már egy ideje biztos benne, hogy meleg (vagy ha mást nem, de biszex biztosan). Azt is elmondta, hogy én voltam az egyetlen lány idáig az életében, akivel viszont eltudott volna szexet képzelni. Végül nem jöttünk össze, az most lényegtelen hogy miért, de nekem tetszik és még a jövőmet is elbírnám képzelni mellette, nem hiszem, hogy találok még egy ilyen pasit, akivel ilyen jól kijövök.


Úgy érzem, hogy kezdek beleszeretni, de ő a fiúkat szereti. Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit tegyek? Nem akarom elveszíteni. :(



2014. máj. 27. 23:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljátok meg, ha kielégíted minden vágyát ami ebben az esetben extrém is lehet. Én elképzelhetőnek tartom, hogy működhetne. Adjatok magatoknak egy esélyt, ha biszex. Ha viszont meleg akkor hagyd őt. És inkább ismerkedj másokkal.

24/f

2014. máj. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát azt mondja, hogy inkább meleg, mint biszex, de már azt is mondta, hogy lehet csak biszex. Ezzel még nincs teljesen tisztában, de a nők nem igazán izgatják fel. Azt mondta, hogy velem viszont már eltudta képzelni. Az a baj, hogy nálam ez a férfi-nő között nincs barátság helyzet áll fenn, mert elkezdtem többet érezni és bár tiszteletben tartom, hogy meleg, de most az én érzéseimmel meg nem tudom mit kezdjek...
2014. máj. 27. 23:45
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez már nem egyszerű eset ott nem jönnek be a praktikák, h kielégítsd a vágyait. Szerintem ő meleg, én férfi vagyok és ha egy nő ilyen lépést tenne felém amit te ő felé akkor már rég megtörtént volna az ominózus eset. Kénytelen leszel őt elfelejteni ilyen szempontból.
2014. máj. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mármint milyen lépésre gondolsz? Nem tettem még lépést. :)
2014. máj. 27. 23:55
 5/16 anonim ***** válasza:
Azt írtad majdnem összejöttetek, ebből arra következtettem, h tudja mit érzel iránta. És ha már olyat is megbeszéltetek, h veled lefeküdne, akkor biztosan megbeszéltetek már pár dolgot. Ha ezt nem használta ki akkor nem biszex. (gondolom én)
2014. máj. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja igen, egész nyíltan beszélünk ezekről a dolgokról.
2014. máj. 28. 00:02
 7/16 anonim ***** válasza:
akkor próbáld ki... lehet csak erre van szükséged. Kaland
2014. máj. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ha ilyen nyíltak vagytok most is akkor nem értem, h ez a kérdés miért a az interneten van és nem köztetek? Ültesd le és mond meg neki h baj van... többet érzel. Igenis mondjon valamit, valamit amivel tudsz mit kezdeni. Szerintem ez sokat segítene rajtad is. Mert mi válaszadók nem tudunk helyettetek beszélgetni.
2014. máj. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát lehet az lesz, mert ez így tényleg nem lesz jó...
2014. máj. 28. 00:07
 10/16 anonim ***** válasza:
A szerelmem az egy nagyon gyilkos dolog szerintem. Ezek az érzelmek irányíthatatlanok, utálom ha nem tudok irányítani. Mindenképp beszéljetek, értelmes érett felnőttek vagytok meg fogjátok oldani ketten.
2014. máj. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!