Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csúnya hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csúnya hogy ha valaki nem jár szoláriumba és fehér a bőrszíne?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem kb. ilyen fehér a bőröm. Nincsenek rajtam szeplők, vagy ilyesmi. De már több ember beszólt nekem hogy úgy nézek ki mint ha beteg lennék és járhatnék szoliba hogy legyen egy kis színem.


2014. máj. 28. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én pont hogy a szolis barna színt nem szeretem, de ne törődj az ilyenekkel, rád tartozik a bőrszíned
2014. máj. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Inkább a napra járj ki, természetesebb.
2014. máj. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Csak az idiotak fizetnek azert, ami a Napbol ingyen jon:D


ha toltesz a szabadban idot, es ugy is ilyen a borod, akkkr nemgaz, ez a termeszetes borszined, es kesz:)

aki meg a borszint nezi, az rasszista;D

2014. máj. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem gáz szerintem :) Miért lenne az? Nem mindenki az a fajta, aki inkább grillcsibére égeti magát a szoliba csak mert ez a "trendi"... Én is fehér vagyok, nem is járhatok szoliba mert sok rajtam az anyajegy, ezért a napozás se egészséges, szóval nálam se lehetséges a csoki barnított bőr.. :)
2014. máj. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Dehogy csúnya. L
2014. máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem.
2014. máj. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A nap nem barnít le engem csak leéget.
2014. máj. 28. 12:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem csúnya! Nekem átlagosan a kreol bőr jön be, de a szolis kifejezetten taszít. És nem egyszer fordult már elő h nem tudtam levenni a szemem egy nagyon fehér bőrű nőről. Teljesen mindegy milyen a bőrszíned ha jó megjelenésű vagy és igényes. Legyél határozott az utcákon lássák h te milyen kiegyensúlyozott vagy és hidd el észre fogod venni h mindenki téged bámul.
2014. máj. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Mindenki más. Ha így érzed jól magad, akkor ne foglalkozz más véleményével. Nekem is mondták már hogy menjek szoliba. Sajnos a sok fiatal divatot csinál a szoliból. Nyár van, süt a nap feküdjünk ki napozni. Télen kell szolizni, mert van értelme.
2014. máj. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha ez a fehér, akkor én szellem vagyok:D

Vannak, akiknek kifejezetten jól áll, ha természetesen ilyen, akkor valószínűleg jól néz ki.

Amúgy vannak bunkó emberek, akik beszólogatnak, mert nem vagy olyan, mint a "magyar ideál", velük nem kell foglalkozni, mert teljesen mindegy, mit csinálsz, soha nem tudsz majd nekik megfelelni.

2014. máj. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!