Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csúnya hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csúnya hogy ha valaki nem jár szoláriumba és fehér a bőrszíne?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem kb. ilyen fehér a bőröm. Nincsenek rajtam szeplők, vagy ilyesmi. De már több ember beszólt nekem hogy úgy nézek ki mint ha beteg lennék és járhatnék szoliba hogy legyen egy kis színem.


2014. máj. 28. 11:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Cigányokra akarsz hasonlítani?
2014. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én meg inkább fehér lánnyal járok, mint cigánybarna szolissal. Fúj, a szolisok rondák. Ez a buta média ugrasztja az embereket a sok birka meg még be is dől. Éljen a fehér ember, éljen a fehér faj! White power forever!
2014. máj. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szebb a fehér. Talán egy kis nap barnított az is szép.
2014. máj. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!