Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tanácsol mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tanácsol mindenki szakítást?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy ezen az oldalon ha valaki feltesz egy kérdést, amiben kifejti, hogy valami probléma lépett fel a kapcsolatában, a válaszadók többsége azonnal rávágja, hogy szakítania kell az adott párnak.

Ilyen okok például:

-valami a múltból

Vagyis a kapcsolat előtt az egyik fél fsinált valamit

-gondolkodásbeli különbség

Pl az egyik fél vallásos

-"bizalmatkansági dolgok"

Nem mutatja meg a telefonját, nem adja meg a fb jelszavát, vagy egyéb akármi, amire rá lehet húzni, hogy szeretője van

-egyéb

Nem mondta, hogy szerst, túl sűrűn mkndta, hogy szeret, nem ad csókot, kevés a szex, anált akar, nem akar anált, nincs kedve szolni, stb...


ezek szerintem olyan dolgok, amik nem túl nehezen megoldható problémák, mégis a válaszolók túlnyomó többsége az azonnali szakítást látja egyetlen opciónak..


miért? Az ilyen válaszolók voltak már kapcsolatban? Vagy tényleg ilyenek ah emberek, és minden húgyért-szarért kidobják a párjukat?



2014. máj. 28. 14:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Semmi gond a valaszoddal, ha hozzateszed, hogy neked abszolut szakito ok, es ez a te velemenyed, te igy tenned, de nem mondod, hogy mas is tegyen igy

csaltam mar es megbocsajtatott... azota 3 ev idilli kapcsolatban toltott ido telt el... meg lehet oldani, ez kapcsolat, felfogas es rugalmassag kerdese

2014. máj. 29. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!