Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire tetszene, ha egy fellépésen mindenki előtt elmondaná egy "barát", hogy mennyire vagytok fontosak neki?

Figyelt kérdés

2014. máj. 25. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
zavarba jönnék, de tetszene
2014. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja és ez a születésnapi koncertje lenne és saját dalszövegeket írtam neki, amiket szintén eljátszanánk!
2014. máj. 25. 20:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez azon múlik, hogy ő is így érez-e. Ez kétféleképpen is elsülhet.
2014. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, inkább kettesben mondja el, a többiekre nem tartozik az ilyesmi.
2014. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos mindent tud az érzéseimről és azt mondja, hogy szerinte jobb ötlet baráti oldalról közelíteni.
2014. máj. 25. 20:43
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

lehet félreértettem elsőre

csak azt mondanád, hogy fontos mint barát vagy hogy többet érzel nála?

mert nagyon nem mindegy

ha azt akarod bevallani neki, hogy szerelmes vagy belé, akkor az csak akkor fog jól elsülni, ha kölcsönös

de ha nem erről van szó és csak barát, akkor biztos örülni fog

1. voltam

2014. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mennyi mindent érzek iránta szerelem szempontjából! Viszont ez egy meglepetésnek jó lenne szerintem, mert szokta mondogatni, hogy mennyire meg tudom lepni minden félével és gondoltam, hogy ez is tetszene Neki :)
2014. máj. 25. 20:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem biztos, hogy viszonzott a szerelem, kicsit szemét dolog is. Képzeld el, milyen lenne, ha téged lepne meg így egy lány, aki nem az eseted. Kínos szereplésre kényszerít, a közönség elvárja, hogy rögtön beleszeress, hogy meghatódhassanak, milyen romantikus jelenet volt ez. Ha azt mondod, bocs, de nem, mindenki szemében gonosz leszel. Ha szerelmet vallasz, hogy meglegyen a többiek öröme, és később négyszemközt mondasz nemet, megint gonosz leszel, hogy hitegetted. Ez inkább évfordulós ajándéknak lenne jó, ha már együtt lennétek.
2014. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ebben van valami, ilyen szempontból nem is gondolkodtam előre!
2014. máj. 25. 20:58
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. máj. 25. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!