Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha gondok vannak egy kapcs-ban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gondok vannak egy kapcs-ban, miért szakítást javasol mindenre mindenki?

Figyelt kérdés

a probléma megoldási ötletek kb 10%, a szakítás ötlete 90%.

Most ebből hihetem azt, hogy mindenki kidobja a párját, ha valami nem tetszik??


2011. jan. 21. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mert a "gond" az indok a szakításra ha meg akar szabadulni a másik féltől, vagy megunta a párját és szarságait, vagy látott egy sokkal jobb partit és kifele kacsingatna
2011. jan. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném. Viszont tény, hogy vannak párok akik nem is próbálják meg megbeszélni a dolgokat.


Barátnőim például mindig csak nyafognak, hogy ohh, a barátom ilyen meg olyan, meg ez a gondom vele, de a srácoknak persze nem mondják, inkább tűrik csendben.


Mondtam nekik már, hogy esetleg elmondhatnák nekik, hogy mi a probléma, nem gondolatolvasók a barátaik és nem rögtön a szakítással fenyegetőzni.


De általánosságban szerintem a való életben sem szakít mindenki rögtön.

2011. jan. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Talán ha elmondanád mi a probléma, okosabbak lennénk mi is :)
2011. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert egyszerűbb, és nem kell tovább szenvedned, vagy várnod vagy próbálkoznod, vagy reménykedned azt illetően, hogy vajon megéri küzdenem, megéri mindez..megéri vajon...lehet küzdök és ő meg le se sz@r...


Pár éves kapcsolat után már azt mondom nem érdemes!

Ha za alatt az idő alatt nem ismerted ki a másikat eléggé, akkor nem is fogod...

2011. jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

a mi problémánk nagy vonalakban annyi, hogy minden csajjal félreérthetöen tul kedves, és minden társasági megjelenésünk azzal ér véget, hogy ő totál jól érezte magát, meg x csaj, én meg le se voltam ejtve, másnap meg felveszik egymást iwiwen, erre is volt példa, csak épp nem leveleznek

1,5 éve ez megy, az elején is ilyen volt

önbizalmam halad a 0 felé

és ezért még hibáztatnom is lehetetlen őt, mert végülis nem csal meg, meg ilyesmi

erre, meg ehhez hasonlókra kapom mindig a szakitást mint megoldást

2011. jan. 22. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!