Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha kigyúrom magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha kigyúrom magam iszonyatosan, akkor csorgatni fogják a nyálukat utánam a lányok?

Figyelt kérdés

Jelenleg is edzek hetente párszor,fél éve,de még nagyon az elején járok ennek az útnak.190 cm vagyok és elég vékony,mindössze 82 kg,fokozatosan szeretném feljebb tornázni magam.

Ha elérnék egy ilyesmi alkatot:

[link]

[link]

Akkor csorgatnák a lányok a nyálam utánam és nem kellene szenvedni vékonyként?Mert így csak max arra vagyok jó,hogy kinevessenek.


2014. máj. 28. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán jön be a lányoknak a kigyúrt alkat, inkább a sportos, a kicsit izmos/szálkás alkat mostanában a nyerő.
2014. máj. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát öreg ilyen hozzáállással én is csak kinevetni tudlak! 82 kg 190cm-hez mióta számít vékonynak? Bár te tudod.
2014. máj. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nem értem miért gondolod, hogy az izom alapján fognak rád tapadni a lányok!
2014. máj. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, én speciel elhányom magam a kigyúrt srácoktól, de lehet. hogy valakinek bejön.
2014. máj. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
"Akkor csorgatnák a lányok a nyálam utánam" XXDDDD
2014. máj. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A "sportos,szálkás" kritériumnak megfelelek,de nem ez jön be a csajoknak.Inkább a kigyúrt,ezt hajtják mindenütt.
2014. máj. 28. 16:12
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehetsz olyan hü de vékony mivel énis 190 cm körül mozgok (188) és 84 kg vagyok és jólérzem magam igy ahogy vagyok
2014. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani de hozzád vágok egy féltéglát ha azt hiszed ettől csorogni fog egy nem ribizlinek a nyála. Nem azért vagy olyan amilyen mert nem vagy jó úgy ahogy vagy. Nem hiába születtél ilyennek.
2014. máj. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mindenképp. sikítva spriccelnek utánad majd....


valakinek be fog jönni, valakinek nem.

2014. máj. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hat nekem aztan nem oszt nem szoroz.

Agyilag legyel normalis, az a lenyeg !!!

2014. máj. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!