Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a 16-20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a 16-20 éves pasik vagy nem akarnak komoly kapcsolatot vagy beérik egy r****al is?! S

Figyelt kérdés
Ez valami életkori sajátosság vagy tényleg nem vágynak szexnél többre?! Persze tisztelet a kivételnek!

#kapcsolat #komoly kapcsolat #fiatal fiúkkal
2014. máj. 28. 16:47
 1/9 Sajtból van a hold : ***** válasza:
Mert ebben az intervallumban sokat változnak az emberek. Ja és azért szeretik a ribizliket, mert könnyen beférkőznek a bugyiba, pont ezért kapják ezt a jelzőt. ;)
2014. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerinted nősülni akarnak?
2014. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ők még gyerekek! mit akarsz tőlük?
2014. máj. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem házasságra gondoltam közel sem csak nem egy éjszakás kalandra
2014. máj. 28. 16:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne a nagymenőket keresd aztán talán akkor találsz olyanokat akik rendesek ! :)
2014. máj. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
inkább 16-26...
2014. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

17F 4. éve nincs barátnőm. Engem ez korábban ért el. Jelenleg más foglalkoztat, ha leírnám mi, lehet, hogy nem is adnál a véleményemre, de magamból kiindulva megpróbálok értelmes választ adni.


Nem érzem magam elég elkötelezettnek egy komoly kapcsolatra, nem keresem a szerelmet, pedig jobban kijövök a lányokkal minta fiúkkal (2 bátyám) miatt gondolom, megtanultam a lányok nyelvén.

De másból is eredhet. mióta a lányok komolyabban érdekelnek azóta mindig annak kellek aki engem nem foglalkoztat úgy és én arra a valakire vágyom akit én nem... mindig az tetszik meg akinek régóta kapcsolata van.. stb. Ha pedig valami kis nyomit nem érdekelsz ne keseregj, mert az az ő baja. :D és gondolj arra, hogy megfogja bánni!

2014. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
16-26 még rosszabb :'(
2014. máj. 28. 18:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresel! Mint amikor én azt hittem hogy a jó nők mind a $@ggfejekre buknak, hát egy fenét vagy ha mégis akkor idővel rájönnek hogy az nem pálya.
2014. máj. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!