Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire nehezen fogja fel? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nehezen fogja fel? És neki áll feljebb?

Figyelt kérdés
elég sokáig barátnak hittem egy fiút, aki nagyon sokszor átvert, megbántott. közöltem vele, hogy nem akarok vele többet beszélni. most hívogat folyamatosan,és már az egyik társkeresőn is rám írt. el kezdett fikázni stb... pedig csak annyit írtam, hogy nem akarok vele többet beszélni, betelt nálam múltkor a pohár.
2013. júl. 17. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ja.
2013. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
felejtsd el a srácot, szakít meg vele mindne kapcsoaltot, töröld ismerősök közül is. mindenhonnan. tiltsd is le.
2013. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Cyklon ***** válasza:
golyót a fejébe :D
2013. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem fikáztalak
2013. júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
óh, nem. elmagyaráztam, hogy elegem van belőled. és nem akarok többet beszélni veled, de te meg egész nap hívogatsz. fél évig szívattál azzal,hogy órákig vártam, miközben más csajokkal beszéltél, a többiről nem is beszélve. nyugalomra vágyom. mellesleg elég beteg dolog, hogy itt is, meg a társkeresőn zaklatsz! fejezd be!
2013. júl. 17. 19:58
 6/12 anonim ***** válasza:

az,hogy kiírtad ezt a kérdést (ami nem az első ilyen)

szerinted ez milyen dolog?


én nyugodtan megbeszélném veled,de nem lehet :/

2013. júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
azt írok ki, amit akarok. mondtam, hogy többet nem akarok veled beszélni! hagyd abba! fejezd be!
2013. júl. 17. 20:02
 8/12 A kérdező kommentje:
már az is beteges dolog, hogy itt figyeled, milyen kérdést rakok ki... eléggé beteges.
2013. júl. 17. 20:03
 9/12 anonim ***** válasza:
tudod ha valaki fontos a másiknak akkor nem söpri a szőnyeg alá és egy vállrándítással lerázza hanem megbeszéli a másikkal,ezért hívtalak
2013. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ez már hosszú folyamat vége, a múltkor is mondtam, hogy nem tudlak elviselni, és idegesíteni. NEM AKAROK TÖBBET VELED BESZÉLNI! NYUGALOMRA VÁGYOM!
2013. júl. 17. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!