Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy baj, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj, ha valakinek magasak az igényei? Miért jó ezzel szapulni a másikat?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat hallom, hogy azzal szapulják a másikat, hogy pl. ez a nő nem illik hozzád keress egy gyengébbet. De kérdem én, nem olyannal a legjobb együtt lenni, akit nagyon kívánunk kívül belül? Nem tudom, miért lett divat a mások lelombozása. Komolyan én nem nem hiszem, hogy ha valakinek szebb nő kell az élete végéig egyedül marad.
2014. máj. 29. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
márpedig ilyen esetben 1000 ből 1 akinek összejön.
2014. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked van igazad. Voltam már olyan sráccal 3 hónapig együtt, akibe a személyiségébe szerettem bele, ám mikor megláttam élőben rájöttem, hogy nm tetszik annyira (neten találtunk egymásra). Nem akartam neki nemet mondani, nehogy megbántsam, és tényleg nem volt olyan jó a kapcsolat, mint azzal, akinek a külseje is nagyon tetszik.
2014. máj. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem marad egyedül és igazad van. Divat pedig azok körében lett, akik kishitűek és önbizalom hiányosak, akiknek semmi sem jött össze és örülnek, ha másnak sem sikerül. Az oldalon ez elég gyakori jelenség.
2014. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem se jó egy olyan kapcsolat, ahol nem tetszik annyira egy nő. De mégis amikor elmondom némelyik embernek, hogy nem valami sok nő tetszik, akkor elhordanak mindenfélének, és azzal lomboznak le, hogy akkor sose lesz senkim. Hozzáteszem vannak normálisabb gondolkozású ismerőseim, akik nem így látják, de mégis nagyon zavaróak az ilyen ellenséges emberek.
2014. máj. 29. 19:35
 5/9 A kérdező kommentje:
De még ezt olyan emberek is mondogatják néha akik boldog párkapcsolatban élnek, de általában azok az emberek olyanok amilyenek.
2014. máj. 29. 19:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak azt várd el a másiktól, amit ő is elvárhat tőled!:) Az a lényeg, hogy ne legyenek TÚL magasak. Nekem is azok, de csak annyira, amennyire a másiknak is lehet velem szemben.
2014. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy legyen fullos, csak tetszen nekem. Vannak nőtípusok akik nagyon tetszenek, és egyszerűen nem szeretnék olyannal együtt lenni aki nem vonz annyira, én nem csak lukra megyek nekem az nem elég!
2014. jún. 28. 14:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Már eleve nonszensznek tartom az olyan kijelentéseket, hogy "túl magasak az elvárásaid", meg "rakd lejjebb a mércét". Ilyen nincs! Vagy tetszik valaki, vagy nem. Vagy beleszeretsz, vagy nem. Ez nem olyan dolog, amit az ember tudatosan irányíthat. Persze, ha mindenképp kell melléd valaki eljátszhatod, hogy mennyire érdekel az XY, de minek is? Nyilván én könnyen beszélek, mert még elég fiatal vagyok, de személy szerint inkább élem le egyedül az életem, mintsem hazudjak magamnak és másoknak.
2014. jún. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Így van ez szerintem is normális gondolkodás mód, csak kár hogy a többség nem így gondolkozik! Aztán csodálkoznak sokan, miért van sok önbizalom hiányos ember egyrészt ezek miatt a kijelentések miatt.
2014. jún. 28. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!