Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy végleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy végleg feladtátok a reményt, hogy rátaláltok a valódi párotokra, aztán egyszer mégis összejött a nagy szerelem? 19/L

Figyelt kérdés
Öntsetek belém reményt, már én már nem hiszek benne. Olyan igazi szerelem félére, nem csak testi vonzódásra gondolok...
2013. dec. 11. 23:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Összejött a szerelem, a kapcsolat meg nem.
2013. dec. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
igen, most nyáron pont ilyesmi volt velem. és mégis.. :)
2013. dec. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 GentLnazi ***** válasza:
29%
A szerelem egy betegség ,szükségtelen.Szeretni kell akivel vagy azt pedig nem a remény hozza el,a remény egyenes ut a halálba,gyengék támasza
2013. dec. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Volt. Nem kell erőltetni a dolgot.
2013. dec. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Velem nem volt még ilyen és több év után is a kínkeserves magány fojtogat nap mint nap.
2013. dec. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

A végleg feladtam a reményt-odáig stimmel.A további dolgok sajnos nem,pedig milyen jó lenne. :/

Én sem hiszek már benne,mert egyszerűen nincsen motivációm,mikor mindig csak az elutasítást és a bunkózást kapom vissza,és még csak meg sem akarnak ismerni egyáltalán. :/

22/F

2013. dec. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Igen.

Szerintem az élet itt is azt akarta,hogy "Megint tévedni fogsz majom",de kivételesen nem bánom :)

2013. dec. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Igen. :)
2013. dec. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ha ez vigasztal én is ugyanilyen remény vesztett voltam...

A lányok rám se néztek, viszont egy nap találkoztam egy nagyon rendes csajjal, aki megfordította ezt az elképzelésem! ;)

Nagyon jól esett..

Annyit tanácsolok h külsőre hozd ki magadból a maximumot, amennyire csak lehet. És utána pedig csak szerencse kérdése...

Ha velem nem történt volna meg mindez akkor még mindig keseregnék, de ha véletlen hosszú távon ez sem jönne össze, akkor kegalább tudom h volt 1 vki, és akkor nem hiszem h csak 1 vki létezik (aki ilyen), tehát a remény megmarad!


Sok sikert! ;D És hidd el h szerencse kérdése minden, jókor kell jó helyen lenned! ;)

2013. dec. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
19 évesen még korai itt sírni... de semmi jóval nem biztathatlak :D
2013. dec. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!