Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A prostitualtat ha megkentem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sellester kérdése:

A prostitualtat ha megkentem az agyba ott hagyhatom pénz nélkül?

Figyelt kérdés
sose fizettem a sex ért igy az elején kijelentem.láttam egy hirdetést a napisz@ron. a rossz lányok az oldal neve.az érdekel hogy itt ők saját magukat menedzselik?ugyértem hogy nem áll mögöttük valaki? Ha megkenem és le lépnék mondjuk mikor zuhanyzik akkor mi lenne?
2014. máj. 30. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ők se hülyék. Előre kérik a pénzt.
2014. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez azért nem egy életbiztosítás...

Azt mond amit akar, másrészt meg fel is jelenthet. A hirdetést semeddig sem tart törölni, aztán azt mondja megerőszakoltad stb.


Hidd el, nagyon ravaszak a prostik.

2014. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Közelről megismerkedhetsz utána stricijük bicskájával. Köszönni sem lesz időd.
2014. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod de nem javaslom. Ha előre kéri a pénzt nem lesz akció amíg nem fizetsz ha meg nem kéri előre akkor se fogsz tudni egészségesen távozni. Ha egy szolgáltatást igénybe veszel fizetned kell. Ennyi.
2014. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindegyik előre kéri a pénzt, azzal gondolom tisztában vagy.
2014. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az okos, tapasztalt prostik előre kérik a pénzt, na meg zuhanyzás előtt úgyis kitessékelnek a lakásból.

Ha fizetés nélkül szándékoznál lelépni, akkor a stricije is meg fog kenni és abban nem lesz köszönet.

2014. máj. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!