Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pénz kárpótolhatná azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz kárpótolhatná azt, hogy egyedül halok meg?

Figyelt kérdés

Rettenetesen rusnya fiú vagyok,20 éves koromra semmilyen kapcsolatom nem volt lányokkal és nem is lesz.

Most már csak az a célom,hogy minél több pénzt szerezzek,szerencsére amilyen ronda vagyok,olyan okos,egy kemény egyetemi szakot végzek jelenleg.

Ha találnék valahogyan egy jól fizető állást,megvennék mindent a szüleimnek,testvéreimnek és segítenék ilyen tekintetben minden emberen,akinek szüksége lehet rá.

A tanulás,a munka,a pénzszerzés és mások segítése kárpótolhatja azt,hogy egyedül,feleség,gyerekek,család nélkül pusztulok majd el?


2014. máj. 26. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Nem tudni, te milyen vagy, ha zavar, hogy nincs barátnőd, ami nyilvánvalóan zavar, akkor neked ez nem fogja kárpótolni a barátnőd, feleséget, családot.
2014. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha van penz van csaj is
2014. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy szerető családot semmi sem tudja kárpótolni. Lehetséges ugyan nélküle élni, de ne add fel! Én 22 éves vagyok és szintúgy magányos, sőt a helyzetem rosszabb, mint a tiéd, hiszen még tanulni sem tudok, mert nem telik rá. Rengeteg vágyam, álmom van és ezeket jelen pillanatban még csak megközelíteni sem tudom. Borzasztóan is érzem magam miatta.

Azért bennem még ott a remény, hogy hátha egyszer találok egy férfit aki értékelni fog és szeretni.

2014. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi ezt nem tudhatjuk, ezt neked kell tudni/érezni.

Neked egyensúlyba tudna kerülni az életed azáltal, hogy másokat segítesz/támogatsz, de saját családot nem építesz fel?

Szerintem a legtöbb ember vágyik arra, hogy legyen egy társa, messze megyek, gyereke6gyerekei is.

Tanulj, mert az az egyik legfontosabb az életben!-de szerintem ha vágysz rá, és adódik kapcsolat az életedben, ne húzz magad köré védelmi falat, ne fordulj el a lehetőségtől.


¤ Amúgy nagyon kíváncsi lennék a legtöbb ilyen vagy hasonló "rusnya, ronda, visszataszító vagyok" szavakkal élő kérdező valójában hogyan fest!

2014. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jól gondolod hidd el.ha lenne.is.b nőd a szerelem elmúlik,pénzért minden csajt megkapsz igy fogd.fel nekem.forditva volt a lányok udvaroltak hidd el az se.jobb
2014. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hello! Én meg itt vagyok nőben, ugyanazzal a problémával. Üdv: lelkitesó! ;-)
2014. máj. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Menj el k***rvázni, mielőtt te is megölsz 6 vagy több ártatlan lányt.
2014. máj. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy beszélgess a 6-ossal, hátha bejöttök egymásnak, szerelem meg minden és minden okés lesz. :)))
2014. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha sok pénzed lesz egész népes kis sereg fog téged körülvenni és szeretni


csak ne felejts el mindent egy állatmenhelyre hagyni, hogy a halálos ágyadon még kuncoghass egy jót

2014. máj. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. DE ha van penz van no is.
2014. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!