Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen?

Figyelt kérdés
Elutasítottam egy pasast(nem a kinézete miatt-mondjuk a jelek szerint ő a külsejére fogta az egészet de mindegy). Nekem most nem fér bele az életembe egy komoly kapcsolat! Szóval amióta elutasítottam a srácot azóta ha találkozunk mindig olyan mintha egy komplett világfájdalom lenne rajta(nagyon szomorú). és kb annyi beszéd van köztünk hogy köszönünk egymásnak aztán kész. Pedig tök normális srác volt az elején nagyon jókat dumáltunk :)
2014. máj. 30. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
hát fáj neki hogy akibe beleszeretett az nem akar vele lenni, tudom milyen érzés, és őszintén szolva elég sz4r.... :(
2014. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azert letz ilyeny mert elutasitottad es meg nem tudta megemeszetni hogy akit o szeret az leszarja!
2014. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De hát én csak egy csaj vagyok a sok közül.
2014. máj. 30. 16:02
 4/5 anonim ***** válasza:
és mi van ha pont a sok közül te kellesz neki ?
2014. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom :S lehet hogy elhamarkodott volt a döntésem ... elég különleges ember, soha nem találkoztam még hozzá hasonlóval. Pedig elég sok embert ismerek! Ezt nem hiszem el külsőre egy totál átlagos srác es mégis vele foglalkozok. Elég remiszto hogy ennyire letaglozta az elutasitasom.
2014. máj. 30. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!