Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez igy?

Figyelt kérdés
hogy a korombelieknek (14L) van pasijuk, de én náluk sokkal normálisabb vagyok. Mièrt van az, hogy a fiukat a ri*ancok érdeklik ( bocsi ha valakit megbántok ( normális pasinál levõ lányok és nem ilyen gondolkodásu fiuk) )? . Én nem értem.
2014. máj. 30. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez csak azért van, mert a nőknek meg mindig a hülye bunkó s*eggfej srácok jönnek be, akik legalább voltak már egyszer a börtönben... :-)


Ha ezt megmagyarázod miért ilyenekre gerjednek a nők, akkor megkapod a választ a saját kérdésedre is! :-)

2014. máj. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit az 1. válaszoló írt az teljesen igaz.Csak ez fordítva is így van.A bunkóknak meg a rib**cok kellenek.Bár nekem van pár ribi osztálytásam, de soha nem járnék velük
2014. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert a mostani 14 évesek úgy néznek ki, mint a 16 évesek. Push-up, cicanadrág, festett haj, műköröm, satöbbi. A tizenéves srácoknak leginkább ez kell, a kaland. Ők még nem a normális kapcsolatot keresik, hanem azt, akivel kufircolhatnak, és jól néz ki mellettük. Persze van ez lányban is, félreértés ne essék!

Ami ritka, az a normális srác/lány tizenévesen. Velük persze az a probléma, hogy senki nem mer lépni a másik felé. Pedig nem árulok el vele nagy titkot, hogy ha normális kapcsolatot akarsz bármikor is, akkor ilyet kell keresned.

De ne csüggedj! 14 évesen nincs barátod, egyáltalán nem probléma. Nem szabad erőltetned, a tanulásra koncentrálj. Lehet hogy csak később, de majd lesz valakid.

2014. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki :) Várok pár évet emelt fõvel. :)
2014. máj. 31. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!