Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 16 ev koruli lanyok nagyresz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 16 ev koruli lanyok nagyresze mar csokolozott altalanossagban? Es a fiuk?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
A mai világban igen. Sokan már 12-13 éves korban kezdik sajnos.
2014. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ma ezen az oldalon 30 éves szüzekkel találkoztam... Szóval te teljesen normális vagy ha 16 évesen még nem csókolóztál. Ráérsz még, és nem vagy elkésve. Én 16 évesen csókolóztam először a nyáron. :D Szóval jó esélyekkel indulsz.
2014. máj. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lányoknak semmit sem kell csinálniuk, jó dolguk van. Szóval igen, a kislányok már 10-12 évessem smárolnak többnyire először. Általában egy idősebb fiúval, aki már elég tökös és mer lépni. Ellenben sok fiú még 20 évesen sem élt át csókot sem, se mást. A lányoknak mindig könnyű dolga van, ne feledjétek!
2014. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Aha, nagyon könnyű, tényleg... nem kell semmit csinálnunk, csak nézzünk ki tökéletesen, legyen elragadó személyiségünk, satöbbi...

Egyébként 15,5 éves lány vagyok, és még nem csókolóztam.

2014. máj. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
DE ÉÉÉÉdes 15,5 éves. :D 15 évesen nem is baj, te sem vagy elkésve semmivel. Annyira be van gyorsulva a világ, h nem lehet vele lépést tartani, elhitetik veletek az emberek h 14 évesen már mindenen túl kell lenni. 20 évesen ha már volt pasid és volt köztetek nemi aktus akkor már jó is vagy. Nem kell sietni...
2014. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehet általánosságban beszélni, mert nagyon attól függ, hogy egy személy mennyire jár el bulizni, mennyire társasági,stb. az osztályomban (11.es lány vagyok) a csajok nagyrésze nehogy szűz,de még életében nem csókolózott, ez a fiúknál kevésbé jellemző,ők bulizósabbak. a baráti társaságomban viszont a legtöbben már nem is szüzek,mint ahogy én sem. szóval eléggé változó az arány :)
2014. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 15,5 éves lány vagyok, nem mondtam, hogy el vagyok késve. :DDDD
2014. máj. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!