Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az a fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha az a fiú aki nagyon tetszik csókolózott a legjobb barátnőmmel? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem mondanám hogy a barátnőm egy rib..c de azért szereti az összes fiú ismerőseinknek tenni magát.tavaly találkoztam a fiúval de egy időre megszakadt a kapcsolatunk(ez idő alatt csókolózott többször is a barátnőmmel de elvileg nem számított egyikőjüknek sem és nem árulták el nekem hogy mi történt hanem utólag derült ki) és kb 2 hónapja keztünk újra beszélgetni a fiúval és nagyon cukikat meg aranyosakat írt/mondott.be is vallotta hogy ő is szerelmes belém.és nem tudom hogy mit csináljak mert már 1hete egyáltalán nem beszéltünk stb.

2014. máj. 22. 17:02
 1/5 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Valahogy ez nem a szerelemnek a jele szerintem....
2014. máj. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy ezresbe lefogadnám, hogy a barátnődet is ugyanezzel a szöveggel kábította.
2014. máj. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha most ismerte be hogy állítólag szeret akkor nem csókolózott volna a legjobb barátnőddel hanem inkább nálad próbálkozott volna.
2014. máj. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dorcsuu válasza:

Sajnos nagyon hasonló történt velem is, egy sráccal pár hétig nagyon tetszettünk egymásnak, irtó cukikat írt, kb. barátok voltunk "extrákkal", aztán hirtelen az egész abbamaradt, nem érdekeltem többet. Kiderült hogy miután engem megunt ugyanazt a dumát amivel engem levett a lábamról lenyomta a barátnőmnek... Én persze figyelmeztettem őt, úgyhogy a srácnak másodszorra már nem jött össze a dolog... Szerintem hagyd a francba, találsz majd különbet, akit nem csak MONDJA hogy szeret hanem KIMUTATJA. :)

15/L

2014. júl. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lazz ***** válasza:
szard le, véleményem szerint. meg a barátnődet is :D
2015. jan. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!