Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire egyértelmű lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire egyértelmű lehet, hogy bejön nekem?

Figyelt kérdés

Egy férfi ismerősömmel beszélgettünk a csajozási ügyeiről, és akkor mondta, hogy 1-2 perc utan szokta latni a nőkön, hogy van-e esélye és ha ugy látja van, akkor "rámegy". Majd kicsit később elég konkrétan beprobálkozott nálam, majdnem meg is csókolt, magához vont, csábítgatott... Hirtelen azt sem tudtam mi van. Ilyet még sosem csinált (ugyan nem régóta ismerjük egymást). Végül nem volt semmi, mert nem akarok "még egy" lenni a listáján.

Szóval, tényleg ennyire egyértelműen láthatja, hogy bejön nekem? Eddig nagyon igyekeztem nem kimutatni, de mikor zavarba hoz a beszólásaival, azt nem igazán tudom titkolni (ezek szerint).

Mit csináljak, hogy azt higgye, nincs esélye? Vagy hogy vegyem kicsit kezembe az irányítást?


2014. máj. 31. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
van szád megmondanád hogyt e nem akarsz egy lenni egy listán. :)
2014. máj. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, meg is mondtam de nem veszi komolyan, mert (gondolom) latja hogy zavarban vagyok tőle.. És amugy sem,az a,tipus, aki ennyitől feladná.
2014. máj. 31. 12:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Alkalmazd a "húz és tol" technikát. Kicsit add alá a lovat, próbáld te elcsábítani, aztán Tegyél úgy, mintha nem is akarnál semmit. Ez egy fajta játék, így meg lesz az öröme, mert azt hiszi, hogy nyert ügye van, aztán amikor hidegen viselkedsz vele, rájön, mi a helyzet. Több ilyen eset után szerintem meggondolja, hogy próbálkozzon-e.

Viszont, ha te is akarod, akkor ne játszd meg magad, ne fojtsd el a vágyat, mert minél inkább ellenkezel, annál erősebb lesz a vágy. Előbb-utóbb Úgyis lelepleződnél, mint ahogy a vonzalmat sem tudod titkolni előtte. :)

2014. máj. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!