Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akkor vagyok vonzóbb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkor vagyok vonzóbb, ha van barátom?

Figyelt kérdés

Amikor foglalt voltam, össze akartak velem jönni többen. Most már egy éve nincs senkim és nem is tűnik úgy, hogy lesz valami...

Miért akkor vesznek észre jobban, amikor kapcsolatban vagyok?



2014. máj. 31. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
tedd mellé akkor a telefont
2014. máj. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintetek meddig lesz bent a lézeres szemműtét reklám itt? már sok ideje bent van, "kicsit" unom már.

bocsánat az offért.

2014. máj. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez férfiaknál is így van.

Hogy legalább a kérdéshez is hozzászóljak, második voltam.

2014. máj. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kisugárzás. Ha van barátod magabiztosabbnak tűnsz, ha meg nincs akkor keresel valakit, és mivel nincs így a magabiztosságod ezáltal a kisugárzásod is más lesz (persze nem tudatosan) és ezt észre lehet venni..
2014. máj. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De ne már, hogy ennyi. :D

Ez tökre nagy probléma. Ha kéne akkor nincs semmi, ha nem kéne meg állandóan van.

2014. máj. 31. 23:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez van.

Ez is olyan, hogyha keresel nem találsz, ha nem keresel meg az öledbe pottyan tök váratlanul. :)

2014. máj. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Akkor megint megvárom, hogy legyen valakim, hogy aztán legyen több valakim, akiket viszont már nem is akarok.:D
2014. máj. 31. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!