Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van ha rég nem láttuk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszúhajú kérdése:

Mi van ha rég nem láttuk a szerelmünket, és azt halljuk, hogy időközben meghízott. - mennyiben befolyásolja a találkozásnál ez majd az érzéseinket?

Figyelt kérdés
Olyanokat kérdezek, akik megtapasztalták már, hogy a rég nem látott kedves meghízott. Nálatok ez mennyiben befolyásolta az érzéseket?

#hízás #szerelem #régi találkozás
2014. jún. 1. 02:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon zavart. Igaz, évek múlva találkoztunk és már nem voltam igazán szerelmes, csak az emlékekbe.
2014. jún. 1. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
igaz szerelmen nem fog ki olyan apróság mint néhány felesleges kiló
2014. jún. 1. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

eh..

én átéltem idén hasonlót.

tavaly kinéztem egy tök szép eladólányt,de nem mentem rá,mert kapcsolatban voltam.

azóta annak vége és a héten a jó idő miatt láttam rövid gatyában a lányt.

....az arca ugyanolyan szép,de egy birodalmi lépegető lett bakker.

kb 15 kiló ugrott rá,úgyhogy kilőve.

exeről szólva,meg..

1 éveben 1x nézem meg őket fészen és azt kell írjam,hogy szebbek,mint voltak.

fittek,sportosak.

de nálam ez mindig is alap volt,hogy a nőmnek ugyanolyan sport őrültnek kell lennie,mint én vagyok,úgyhogy annyira nem meglepő,hogy jól néznek ki még 10 év elteltével is.

ha elfókásodna,akkor nem nézném meg többet,teljesen érdektelenné válna-pl kóbor numera-mivel onnantól kezdve nem nő a szememben,női barátra sem volt szükségem sosem,úgyhogy minden szempontból feleslegessé válna.

2014. jún. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha már nem szeretném azért nem érdekelne, mert miért is érdekeljen?

Ha még szeretném, azért nem érdekelne, mert soha nem számított, hogy akit szeretek, az meghízik, mert ugyanolyan vonzónak találtam. Még az sem számít, ha lefogy, pedig amúgy általában rondának találom a sovány embereket annak ellenére, hogy én sem vagyok valami kövér.

2014. jún. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az érzéseim egyáltalán nem változnának emiatt meg, ugyanúgy szeretném, ha pedig úgy érezném hogy így nem olyan vonzó a számomra akkor együtt sportolnánk vagy kondiba járnánk és szépen leadná :) nincs ebből semmi gond. 20/L
2014. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:))) Ki fog derülni ha találkoztok-.Ez nagyon szubjektív dolog.Valaki azt írja elképzelhetetlen mert van egy bizonyos ízlése hogy neki csak a vékonyabb sportosabb emberek tetszenek stb...nekem van valaki akivel ugyan nem állunk közeli kapcsolatban de annó még jó sok évvel ezelőtt valami megfogott benne.A mai napig vonzónak találom pedig ő is sokat változott öregedett.Lehet azért van ez mert ez a vonzalom nem a fizikális dolgon alapul.Nem azért szerettem meg mert annyira tetszett a külseje.Inkább lelki szinten alakult ki egy mély érzés bennem és ebből lett aztán vonzalom.Ritkán találkozunk de ha látom mindig érzek valamit.Fura ez...előfordulhat ha évek alatt nagyon sokat változik valaki akihez annó nagyon vonzódtunk könnyen lehet kiábrándulunk.Szerintem ez attól is függ mennyire drasztikus a változás v mennyire voltak mélyek az érzéseink.Szerintem egyébként nagyon felületes vonzalomnak v valami teljesen átlagos szerelemnek kell lennie amin ki fog pár kg.Engem legalábbis nem csak a test az ami megfog ami vonz hanem az ember egész lénye.Vannak nagyon szép alkatú jól öltözött emberek akik totál semlegesek maradnak a szemedben miért?Nem csak a külső számít.Sokat ad még az egyéniség a kisugárzás és az is látszódik az emberen mennyire van jóban magával.Ezek az én érzéseim gondolataim te egy másik ember vagy nem tudod téged mennyiben befolyásol.Azt tudom írni amit az elején ha találkoztok kiderül.
2014. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Majd idővel rájössz hogy az igaz szerelem nem a külsőn és nem pár kilótól fog függni. Ha csak emiatt mondasz le róla akkor sohasem szeretted igazán a kilók elveszíthetők de az igaz szerelem nem.



25/N

2014. jún. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

utolsó: eszembe sincs lemondani róla, csak még nem voltam ilyen szituban, és kíváncsi voltam másból ez milyen érzékeket váltott ki.

2014. jún. 2. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!