Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A ti külsőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A ti külsőtöket mennyire befolyásolja a fiúk/férfiaknak való megfelelni akarás?

Figyelt kérdés
Akkor is sminkelnétek,hosszú hajatok lenne,kiöltöznétek,sportolnátok ha a férfiaknak nem lennének igényei?
2014. febr. 27. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szoktam sminkelni magam. A fiú fogadjon el úgy ahogy vagyok. Amugy meg sok ember állitotta már, hogy jól nézek ki. Aki nem hiszi el, képet priviben küldök.
2014. febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez mind csak a pasik miatt van. Mindent azért csinálunk, hogy tetszünk valakinek. Ez így van amióta világ a világ...

Bár már ez annyira belénk van kódolva, hogy ha egy pasi azt mondaná jó vagy neki hájasan, ragyásan egy zsákban mi akkor se mondanánk le a szépség utáni hajkurászásról.

2014. febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem semennyire,én magam miatt nézek ki úgy,ahogy.Meg különböző stílusokat találok ki,és próbálom megvalósítani őket a külsőmön,hát ilyen is van,megsúgom a fiúkhoz/férfiakhoz ennek semmi köze néhány lánynál.
2014. febr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semennyire. Nem mondok le a hupilila, pink stb hajamról azért, hogy bejöjjek a pasiknak. Sminkelni is akkor sminkelem magam, ha olyan kedvem van. Am nem.
2014. febr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kicsit. A legtöbb dolgot magam miatt csinálom/tam... szeretem a sminket, szeretek kiöltözni (is, amikor olyan a kedvem :D), hosszú hajjal jobban tetszem magamnak - volt esztétikai és egészségi okok miatt egy ideig rövid, nem állt jól. Alapjáraton nem rugózom azon 24/7, hogy épp most mennyire tetszene egy átlag pasinak a külsőm. Ruhából pl. vettem fel és veszek fel rendszeresen olyan dolgokat, ami sztem elég sok pasinál nem bejövős, pl. férfiszabású inget, bakancsot, rajzolt mintás felsőket (amit sokan biztos túl gyermetegnek tartanak a koromhoz képest), maszkulin órákat, vastag pulcsit, bő felsőket.


Egy dolog volt, amit én magamtól nem csináltam volna, de a sok, főleg netes vélemények miatt csináltam, az az intim szőrtelenítés volt. Én a magam részéről nem tartom igénytelennek, ha vkinek ott lenn szőrös, de mivel sok férfitől olvastam, aki szt a szőrös az ronda meg igénytelen, ezért a párommal való első szex előtt leborotváltam. Főleg azért, mert előtte már volt tapogatás, benyúlt a bugyimba, és poénkodva megjegyezte, hogy nem szőrtelenítek odalenn, és azt hittem, hogy kicikizett... aztán kiderült, hogy nem úgy értette, és neki jobban tetszik a természetes :D. Szóval azóta nem borotválom :D.

2014. febr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!