Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti megnézitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti megnézitek a pasitok szüleit? Mennyire befolyásolja a párkapcsolatot a szülő (k) viselkedése?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy apám egy alkoholista, ordibál és káromkodik mindenért semmi se jó neki. Félek emiatt csajozni mert lejárat a csaj előtt.

2014. márc. 15. 19:23
 1/5 WheneverYouWant ***** válasza:

Ezek a személyiségi dolgok öröklődnek... amit az apádból kivált az alkohol nagy valószínűséggel azt fogja később belőled is kiváltani.. ezért befolyásolhatja. Én sem hittem volna régen hogy olyan leszek mint apám de idővel rá kellett jönnöm hogy nagyon sok mindenben olyan lettem mint Ő. Nem csak a gének befolyásolhatnak.

Ha pl azt látod otthon amit most akkor később tudattalanul is de egy olyat fogsz te is kialakítani.

2014. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem nagyon akarom elhinni egy csendes magamnak való gyerek vagyok! nem szeretném úgy végezni mint ő! remélem nem lesz igazad és nem leszek olyan mint az apám!
2014. márc. 15. 19:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Bizony, hogy megnézem! Szeretem megismerni a szülőket, hiszen innen tudom, hogy milyen környezetben nőtt fel, mit hozott otthonról, milyen értékrendje van a szüleinek. És amelyik szülőjére hasonlít, nagy valószínüleg olyan lesz idősebb korára. Árulkodó. Persze ha olyanok a szüleid, amilyenek, arról nem tehetsz. Csak arra kell figyelni, hogy te ne légy oylan.
2014. márc. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondom hogy eléggé nyugodt gyerek vagyok! Apám az elrettentő példa hogy milyen ne legyek!
2014. márc. 15. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet benne valami, hogy olyan leszel amit otthonról hozol, de szerintem ez nem egészen igaz. Szerintem az ember tudatosan elhatárolódhat bizonyos személyiségi hibáktól.

Kérdező, teljesen jól állsz a dologhoz, igyekezz, hogy így is maradjon, és soha ne legyél olyan mint az apád.

Én anno 14-15 évesen kijelentettem, hogy nem hozok haza pasit ameddig egy fedél alatt élek apámmal, persze nem hittem hogy be is tartom. Nekem is alkoholista volt az apám, két éve halt bele, 42 évesen...

...és másfél éve élek boldog párkapcsolatban.

20L :)

2014. jún. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!