Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után mi ez az üzenet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mi ez az üzenet, mi értelme van? Manipuláció, vagy mi?

Figyelt kérdés
4 év után tegnap szakítottam a barátommal, mert az utóbbi hónapokban nagyon figyelmetlen volt velem, mást mondott mint amit tett és fordítva. Ígéreteit nem tartotta be (rendszeresen) pl azt ígérte felhív és 2 napig nem jelentkezett. Tudom hogy sok a munkája de egy idö után kifogásnak éreztem az idöhiányra való hivatkozást. Én nagyon szeretem öt, de kiidegelt a viselkedésével, amin nagyon változtatni sem akart. Nagyon fáj hogy szakítanom kellett vele azért hogy jobban ne sérüljek lelkileg mellette. Ez tegnap volt. Ma reggel az az üzenet várt, hogy ennyi év gondjain, bajain át, azért néha voltak szép pillanatok is. Ezt most miért írta? Ezzel mit akar mondani? Manipulálni akar, vagy önigazolást vár tölem?
2014. jún. 1. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Pusztán így búcsúzott el. Ha még mást is írt volna, akkor azt mondanám h menteni akarná a dolgot. De így csak elköszönt.
2014. jún. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát rendbe sem akarja hozni a dolgot?
2014. jún. 1. 08:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nem. Szimplán így búcsúzott el.
2014. jún. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm :-(
2014. jún. 1. 12:08
 5/5 anonim válasza:
Nekem folyamatosan írja,hogy szeretlek,nagyon szeretlek,közben meg sosem tett értem semmit, 3 hét alatt kétszer találkoztunk,akkor is mert elkísért az orvoshoz. 20 hetes kismama vagyok. Én elengedtem,pedig piszkosul fáj. Rájöttem,hogy néhány szó mögött nincs semmi,csak valami olyasmi ami hírtelen rátör,vagy megbánás,vagy ki tudja mi. Nem akarok ezmiatt többet szenvedni,árthatok a babának miatta,ezt viszont egy percre sem bántam meg,ennyi boldogság azt hiszem nekem is jár...
2014. jún. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!