Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok belé de Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé de Ő mással jár. Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Annyira hasonlítottunk mindenben,hogy beleszerettem.Tegnap tudtam meg,hogy van valakije.Tudni kell róla,hogy Ő egy cserediák,és a barátnője is ugyanabból az országból származik,de akkoris fáj.Úgy érzem,mintha kiszakítottak volna egy darabot a lelkemből.Hogyan heverjem ki? :(

Én 14,5L Ő 18F


2014. jún. 1. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
figyelj , én sztem hogy ha csak most nemrég ismerted meg akkor csupán egy fellángolásról va szó . nem hinném hogy ez szerelem lenne még , ahhoz idö kell h kialakuljon. ne beszélges vele , szaitsd meg vele a kapcsolatot és ismerkedj másokkal :) sok sikert !
2014. jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Márciusban kezdtünk el beszélgetni.

2014. jún. 1. 09:21
 3/10 anonim ***** válasza:
értem , ez igazábol csak plátói és könynebben elmúlik mintha pl.jártál si volna vele és szakitotok
2014. jún. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Provenance ***** válasza:
100%
Ilyenkor a baratokon lenne a hangsúly
2014. jún. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Remélem...

Ha arra gondolok,hogy egy másik lányt ölel,összegyűlik a könny a szememben.

Volt olyan hogy fél 11-kor írt rám csak hogy megkérdezze hogy vagyok...vagy amikor egy-egy napot azzal kezdett hogy írt egy jó reggeltet.Órákig tudtunk beszélni.És ez hiányozni fog.

2014. jún. 1. 09:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Cseréld le rám. Belém fogsz szeretni, ez tuti. :)
2014. jún. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy,de ez nem ilyen könnyű...
2014. jún. 1. 10:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Minden könnyű, csak az emberek bonyolulttá teszik...

Egy beszélgetésbe még senki sem halt bele...:) Cukilány! :)

2014. jún. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is full ugyanígy vagyok!

Én: 14,5 Ő: 19

Agyhalál az egész teljesen kikészít hogy van barátnője...

2014. jún. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De az enyém 1 hónap múlva hazarepül,jó messzire innen és valószínűleg soha többet nem látom.
2014. jún. 2. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!