Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok, akik a külsejük miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akik a külsejük miatt sírnak, miért nem képesek legalább stílusosnak lenni?

Figyelt kérdés
Köztudott, hogy a stílus, az egyéniség sokat dob az emberen. Ezek ennyire szürke egerek lennének? Ennyire semmit mondóak?

2014. jún. 1. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerek jó pár ilyet. Van, akin szinte mindig ugyanaz a melegítő rohad már lassan 2 éve és meg is érezni rajta. Undorító, és csodálkozik, hogy senkinek sem kell.
2014. jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs arra pénz hogy mindenki Zarába vásároljan
2014. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én stílusosan öltözködöm,de az alkatom miatt sehogy nem állnak rajtam a ruhák,így tök mindegy mit veszek magamra,mindenben nevetségesen festek.
2014. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2. A Zara nem egyenlő a stílussal, én tukálóból öltözködöm, még is olyan szetteket hozok össze, hogy arra sosincs panasz.


3. Tanulj meg az alakodnak megfelelően öltözködni.

2014. jún. 1. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt én is észrevettem. Kutyázza a pasi / csaj a nőket / férfiakat, hogy mindegyik a pénze / külsőre hajt csak, miért nincs vele senki, pedig ő rendes... aztán az esetek többségében arra nem képesek, hogy színben-fazonban passzoló ruhát vegyenek fel, járnak a 10-15 éve hordott ruháikban, kirongyolódott melegítőben, letaposott, hótt mocsok edzőcipőben, a gatya a bokáját lengeti, mert lusta elmenni venni egy újat. Pasiknál még bejátszik a 3 számmal nagyobb méret, mert az az igazán férfias (szerintük), az ilyen csajok meg 4évente vesznek egy-két akkori divatú cuccot a kínain, még akkor is, ha borzalmasan áll nekik.


Szerintem még csak nem is feltétlen kell nagyon különleges stílus. sokan már azzal is dobnának az összhatáson, ha ápoltan és ízlésesen jelennének meg, látszódna, hogy törődnek magukkal. Egymáshoz és alkalomhoz illő, nem agyonhasznált és mocskos ruhák megfelelő méretben, hozzájuk passzoló színekben, ápolt, jól vágott hajjal. Ezt a turiból is össze lehet hozni olcsón, nem kell hozzá Zara meg Tommy Hilfiger...

2014. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jaja. Meg ha már nincs hozzá érzéke, legalább annyi legyen benne, hogy segítséget kérjen egy baráttól, akinek viszont van.

A kedvenc felsőimet turiból vettem 200-600 forintokért. Nehogy már ez probléma legyen bárkinek is.

2014. jún. 1. 16:31
 7/7 anonim ***** válasza:

A stílust nem lehet tanulni.

Az embernek vagy van vagy nincs!

Persze attól még öltözködhet jól és divatosan.

2014. júl. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!