Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezhet valamit? Szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet valamit? Szerintetek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy srácba, immár 10 éve. (Igen, jól látod.10 éve...) először ilyen tipikus kis ovis kis szerelemnek indult. Akkor még mondjuk úgy "mindig együtt játszottunk". Azóta suliba járunk mindketten ugyebár, csak ő egy évfolyammal alattam jár, mert egy évvel többet volt oviba. Azóta sajnos eltávolódtunk egymástól. Olyannyira, hogy nem is beszélünk.. Ő aza tipikus menő gyerek lett.. tudja, hogy hogyan érzek.(Ez bonyolult, de dióhéjban annyi, hogy egy csaj megtudta és szétkürtölte az egész suliban..) Ha meglátom, akkor mindig azt veszem észre, hogy néz engem. Volt már, hogy odamentem hozzá, és elhívtam sétálni, arra az volt a válasza, hogy megy haza tanulni, utána meg jön vissza sulihoz edzésre. Kérdeztem tőle, hogy esteleg holnap ráér-e, arra azt mondta majd megbeszéljük. (Hát nem beszéltük meg..) Másodjára is megpróbáltam nagyobb idő elteltével (kb. 2 hónap) Oda mentem hozzá, "Szia! Van egy kis időd? Beszélnünk kéne." Meg sem állt, ment tovább és azt mondta, hogy nincs.. utána még mondott valamit, de azt a sokktól nem értettem. Azóta már próbálkoztam facebookon, (tudom személytelen, de beszélgetni nem állt meg..>.<") Írtam neki egy nagyobb regényt, arra csak annyi volt a válasza, hogy "nem nem válaszolok" (beleírtam, hogy "remélem válaszolsz"..) kérdeztem tőle, hogy miért, látta egyből, de nem írt vissza. Ez kb 2 hónapja történt. Azóta is mindig néz...Állitólag azért néz, hogy csesztessen vele, de én ezt nagyon nem nézem ki belőle. Valamint egyszer voltunk színházba sulival, és Ő is volt. A darabban, amit néztünk volt egy csaj, aki megkérdezte a nevelőnőjét, hogy "honnan lehet tudni, ha valaki szerelmes?" És mivel átlósan előttem ült, (meghát azért én is néztem őt.)tökéletesen láttam, hogy hátra fordult és rámnézett...O.o


Lehet, hogy èrez valamit, vagy csak valóban azért csinálja, hogy engem piszkáljon?


2014. jún. 1. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha érezne is valamit, eléggé bunkón viselkedik veled, ha nem jössz be neki azt meg lehet finomabban is közölni. Azt mondad, hogy menő srác, így nem giszem, hogy bátortalan lenne.
2014. jún. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem. Amúgy simán kinézem belőle, hogy estleg félne. De nem hiszem, hogy szeret, de mégis zavaró, hogy akkor miért néz? Ha csak piszkálni akar, akkor szerintem már megunta volna.. lassan 1 éve nézeget...:c Nem baj, az önbizalomhiányomra még egy lapáttal rátesz. :/
2014. jún. 1. 15:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak élvezi, hogy van egy csaj, akinek tetszik, és csak piszkál (elég bunkó módon), de úgy gondolom, hogy valójában nem akar veled kapcsolatot, mert akkor már lépett volna. Szerintem a legjobb az lenne, hogyha ha békén hagynád, és más fiúkkal ismerkednél, mert úgy tűnik ebből nem lesz semmi, csak nagy szenvedés, amikor összejön egy olyan lánnyal, aki tényleg bejön neki. A te érdekedben mondom, hogy próbáld meg elfelejteni.
2014. jún. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudom elfelejteni... :c rengetegszer próbáltam már, de nem sikerült.. de igazatok van. Ha akarna valmit, akkor már lépett volna... egyszerűen csak nem vagyok elég jó neki... ^-^
2014. jún. 1. 15:30
 5/12 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.

Nagyon sajnálom a helyzetedet, mert én is tudom, hogy milyen a reménytelen szerelem, de hidd el, hogy nem érdemel meg téged. Főleg ha ilyen bunkó, hogy nem mondja meg konkrétan, hogy nem jössz be neki, csak állandóan leráz, mert ezt lehet normálisan is közölni.

Ismerkedj más fiúkkal! Vegyél észre mást is!

Nem Ő az egyetlen pasi a világon! Majd lesz más!

2014. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Van elég sok fiú barátom, de náluk nem érzek semmi olyat, hogy mondjuk lehetne ebből több is vagy valami...

De köszi. Kedves vagy.^-^

2014. jún. 1. 16:22
 7/12 anonim ***** válasza:

Nincs mit.

Egyébként előbb-utúbb lesz valaki, aki iránt úgy tudsz majd érezni, ahogy ez iránt a srác iránt érzel, csak adj magadnak időt. És próbáld meg elengedni.

Amúgy hány éves vagy?

2014. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
^-^ 14
2014. jún. 2. 06:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Ó, hát akkor még rengeteg időd és lehetőséged van, hogy elfelejtsd. Mert ehhez idő kell, akár több év. Nekem is volt ilyen esetem, amiből még most sem tudtam teljesen kilépni. Egyszer találkoztam egy sráccal egy ottalvós bulin, ahol egymás mellet volt az ágyunk, és éjszaka 4-ig beszélgettünk, már korábban is találkoztam vele, mivel a szüleink ismerik egymást, de akkor nagyon jóban lettünk. Viszont az a helyzet, hogy 250 km-re lakunk egymástól, és nem tudtunk olyan gyakran találkozni, de interneten tartottuk a kapcsolatot. Eleinte csak barátkén tekintettem rá, de aztán mikor legközelebb találkoztunk, tudtam, hogy beleszerettem, és ezt később el is mondtam neki, de nem volt semmi konkrét válasz, viszont utána érezhetően kedvesebb lett velem, és nagyon sokat bókolt. Utána még találkoztunk egyszer, de semmi. És nem sokkal később tudtam meg, hogy lett barátnője. És nagyon fájt. Próbáltam felejteni, és egy ideig azt hittem menni fog. De a legutóbbi találkozásunk óta, amikor együtt aludtunk (nem történt semmi, de ez egy kicsit érdekes, mivel állítólag imádja a barátnőjét), tudtam, hogy még mindig szeretem. És ez az egész 2 és fél év volt, és most kezdem elfelejteni, már nem beszéltünk lassan 3 hónapja.

És nagyon sokat szenvedtem.

Egyébként azt mondom neked, hogy egy 7.-es fiú még nem fog komoly kapcsolatot kezdeni (a korod alapján olyan 8.-os lehetsz), szeritem próbálj meg tovább lépni. Tudom, hogy nehéz, de muszáj, mert különben még többet fogsz szenvedni.

2014. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Értem.

Igen Ő 7.-es, én pedig 8.

És mi van akkor, ha megyek be az osztályba, ő meg az osztályom elött van pár méterrel egy haverjával beszélget. Én pedig megyek be az osztályba, csak az ajtóba ott állt egy gyerek, és a srác akit lávolok odaszólt a csávónak aki előttem állt az ajtóba, hogy menjen odébb, mert nem lehet miatta közlekedni?:o (fogalmazás 1-es..>.<" de azért remélem érthető.^-^)

2014. jún. 2. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!