Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezhet valamit? Szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet valamit? Szerintetek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy srácba, immár 10 éve. (Igen, jól látod.10 éve...) először ilyen tipikus kis ovis kis szerelemnek indult. Akkor még mondjuk úgy "mindig együtt játszottunk". Azóta suliba járunk mindketten ugyebár, csak ő egy évfolyammal alattam jár, mert egy évvel többet volt oviba. Azóta sajnos eltávolódtunk egymástól. Olyannyira, hogy nem is beszélünk.. Ő aza tipikus menő gyerek lett.. tudja, hogy hogyan érzek.(Ez bonyolult, de dióhéjban annyi, hogy egy csaj megtudta és szétkürtölte az egész suliban..) Ha meglátom, akkor mindig azt veszem észre, hogy néz engem. Volt már, hogy odamentem hozzá, és elhívtam sétálni, arra az volt a válasza, hogy megy haza tanulni, utána meg jön vissza sulihoz edzésre. Kérdeztem tőle, hogy esteleg holnap ráér-e, arra azt mondta majd megbeszéljük. (Hát nem beszéltük meg..) Másodjára is megpróbáltam nagyobb idő elteltével (kb. 2 hónap) Oda mentem hozzá, "Szia! Van egy kis időd? Beszélnünk kéne." Meg sem állt, ment tovább és azt mondta, hogy nincs.. utána még mondott valamit, de azt a sokktól nem értettem. Azóta már próbálkoztam facebookon, (tudom személytelen, de beszélgetni nem állt meg..>.<") Írtam neki egy nagyobb regényt, arra csak annyi volt a válasza, hogy "nem nem válaszolok" (beleírtam, hogy "remélem válaszolsz"..) kérdeztem tőle, hogy miért, látta egyből, de nem írt vissza. Ez kb 2 hónapja történt. Azóta is mindig néz...Állitólag azért néz, hogy csesztessen vele, de én ezt nagyon nem nézem ki belőle. Valamint egyszer voltunk színházba sulival, és Ő is volt. A darabban, amit néztünk volt egy csaj, aki megkérdezte a nevelőnőjét, hogy "honnan lehet tudni, ha valaki szerelmes?" És mivel átlósan előttem ült, (meghát azért én is néztem őt.)tökéletesen láttam, hogy hátra fordult és rámnézett...O.o


Lehet, hogy èrez valamit, vagy csak valóban azért csinálja, hogy engem piszkáljon?


2014. jún. 1. 15:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát, figyelj szerintem menj oda hozzá és kérdezz rá, hogy most akar-e valamit vagy sem, de ezt úgy hogy kettesben vagytok, mert lehet, hogy zavarban lenne, ha mindenki előtt kérdeznéd. De mondom ilyen korban a legtöbb fiú nagyon értlen, szóval ne várd el tőle, hogy úgy viselkedjen, mint egy 16 éves, aki még szintén éretlen, de azért már lehet vele kapcsolatot kezdeni.

Amit az előbb leírtál magában még nem jelent sokat.

2014. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

A gond az, hogy nagyon ritkán találni olyan helyzetet, hogy ő egyedül lenne...>.<" És azt sem nagyon tudom, hogy hogyan kéne rákérdezni. :c

Tudom, hogy nem jelent sokat, de tegnap nagyon boldog voltam, hogy hirtelen ilyet csinált.. :D

2014. jún. 3. 07:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!