Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen volt az első csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csók élményetek?

Figyelt kérdés
Történetekre lennék kíváncsi. Köszi :)

2014. jún. 1. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
senkit sem érdekel szerintem
2014. jún. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De engem igen! Bocs
2014. jún. 1. 21:17
 3/14 anonim ***** válasza:
őszintén az enyém rossz volt :D egy buliban smároltam egy sráccal...smárolás volt,nem csók...15 évesen..de aztán 16 évesen az első szerelmemmel már isteni volt!
2014. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Még ovis voltam és átmentem délután a fiúhoz mert áthívott és ott a szobájában mecsókolt :)
2014. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szilveszterkor történt. kint voltunk a hidegben. a pasi rámadta a kabátját, ő meg egy szál ingben. odabújtam hozzá, hogy ne fázzon, meg ő is odabújt hozzám, aztán nem tudom, hirtelen jött. eszkimópuszi volt előbb. utána a nyelve már a számban volt. másnap reggel 6-ig csókolóztunk. isteni volt. és istenien csókolt.
2014. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
utolsó az durva.:D hasonló volt nekem is.:) egy buliban odamentem a sráchoz, valamiért megöleltük egymást, ránéztem és megcsókolt. :) az egyik legkellemesebb élményem.:)
2014. jún. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5-6 éves lehettem amikor a szomszéd lány kitalálta hogy "csókolózzunk" :) pár napig halogattuk a témát de ő nagyon akarta, és végül megtörtént :) arra emlékszem hogy nutella ízű volt :) meg hogy 8-10x megtörtént több helyen is, kb ennyi :) ja meg hogy meglátott a nagyapja és azt mondta a lánynak hogy elmondja az apjának és azután nem volt csók :D
2014. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15 voltam,talán életemben másodszor ittam úgy "többet"...meg is volt az eredménye..20-on felüli,dagadt,csúnya..akkoriban tuti pont így képzeltem az elsőt.:DD
2014. jún. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

10 évesen volt, egy fiúval akibe szerelmes voltam. Sőt ennyi idő elteltével még most is szeretem, pedig már 2 komoly kapcsolaton vagyok túl. De örülök h ő volt nekem az első :(


19/L

2014. jún. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tegnap történt isteni volt!!! *-*

Itt voltunk nálam 1 emlékműnél először találkoztunk 2 és fél hónapja járunk (neten jöttünk össze) és már amikor megölelt utána rögtön meg is csókolt. ISTENI VOLT!!

2014. jún. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!