Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavarna titeket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarna titeket, ha a párotok a kedvencével aludna?

Figyelt kérdés

cica, kutya stb

Na meg persze veletek.



2014. jún. 1. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

engem zavarna, mert azért akármennyire szeretek egy állatot, annak van illata, na meg a higiénia. :/

legalább akkor ne aludjon vele, ha én ott vagyok :)

21/L

2014. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
17F vagyok, és megmondom őszintén, zavarna. Napközben szívesen kutyázok, stb., de azért legyen (szerintem) neki is egy alvóhelye, meg nekünk is. Valószínűleg le leszek szavazva, de zavarna.
2014. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Na igen.

Én a cicámmal alszom, csak azért.

2014. jún. 1. 21:46
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem szavazlak le! :D
2014. jún. 1. 21:47
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Engem nem zavarna, főleg, hogy nagy cica mániás vagyok. :D

Kutyával aludna, az már zavarna, főleg, hogy allergiás vagyok rájuk.

2014. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha én vagyok a kedvence akkor nem.:)
2014. jún. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szeretem az állatokat, de kutya, macska, nem az ágyba, bútorokra való, macskát ezért nem is tartanék, kutyát is csak rendesen megnevelve, külön hely neki.
2014. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

világéletemben macskával aludtam, de gondolom ha rajtam kívül más is lenne az ágyban, a cica meggondolná magát, és nem akarna velem aludni. kutyát meg nem engednék ágyra (tudom, kettős mérce...), mert az én szememben a kutya az kb 40 kilónál kezdődik, azzal meg elég kényelmetlen lenne együtt aludni... mindenesetre ha elég nagy az ágy,és az állat nem zavar be kettőnk összebújós alvásába, akkor felőlem akár egy tibeti masztiff is szuszoghat mellettem, ha közben kényelmesen elfér mindenki :)


21/l

2014. jún. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Én macskás vagyok, szobacica. A barátom szintén macskab*zi, szóval nem zavarja, ha az ágy végében a lábunknál alszik, vagy a hasán.
2014. jún. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy szobában alszunk a kutyusunkkal (van saját ágya/fotelja), bárhova felmehet szinte, de az ágyunk az tabu neki. Ugyanis ha bármikor feljöhetne hozzánk, az intimitásnak annyi lenne, márpedig az fontos. A mi ágyunkban csak kettőnknek van hely :)
2014. jún. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!