Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa kérdésem lesz. , és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa kérdésem lesz. , és lehetöleg senki ne oktason ki k. öszi. Szeret ő is?

Figyelt kérdés
Van egy srác akibe szerelmes vagyok,és tudom hogy ez szerelem nem csak hogy jaj be jön. Meg beszéltük hogy mivel barátok vagyunk,de én el mondtam mit érzek,ezért többet ne beszéljünk. ő régen szerelmes volt belém. De erre teljesen ki akadt,és alig mennt bele. Szombaton viszont rám írt,hogy mostmár tényleg nem fogunk beszélni:--( nem tudom most mit akkarhat,hisz meg beszéltük ha ő nem akkar semmit,akkor ne beszéljünk.
2014. jún. 2. 07:31
1 2 3
 1/21 Provenance ***** válasza:
A kérdésben volt a valasz. Ne beszéljetek.
2014. jún. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
a kérés az volt hogy ő mis szeret? vagy mért írt ha nem. :///
2014. jún. 2. 07:43
 3/21 A kérdező kommentje:
is
2014. jún. 2. 07:44
 4/21 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már nem szeret, különben nem mondta volna hogy ne beszéljetek.
2014. jún. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
én mondtam neki,.....de rám írt szombaton...
2014. jún. 2. 07:52
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy 8?
2014. jún. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
jéé egy bunkó aki nem olvasta el,hogy ne oktasatok ki....vagy csak ezzel akkarja fel dobbni a napját... szánalom..
2014. jún. 2. 07:54
 8/21 anonim ***** válasza:
De akkor miért írtad neki hogy ne beszéljetek? Lehet evvel rontottad el.
2014. jún. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
mert ő nem írta hogy szeret,úgy visselkedet mint egy barát aki jaj meg értem milyen nehéz neked,de nem tudok többet nyujtani barátságnál...
2014. jún. 2. 07:56
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyni kellett volna had gondolkodjon nem rávágni hogy akkor ne beszéljetek. Várj pár napot aztán ha nem ír írj neki te.
2014. jún. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!