Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk és lányok! Nagyon visszat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és lányok! Nagyon visszataszító még az alakom? 17/L

Figyelt kérdés

17/L

A barátom azért szakított velem, mert nem vagyok az a modell alkat. Ez volt fél éve és diétázom plussz tornázok. Szerinte a legundorítobb részem a vádlim és a fenekem. Bocsi a sok képért meg az idétlen pózolásért:)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2014. jún. 2. 07:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen miatt szakít az soha nem is szeretett. Teljesen rendben van az alakod.
2014. jún. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi:))
2014. jún. 2. 07:57
 3/13 Andrea Henrietta ***** válasza:
100%

Szerintem amit az exed mondott, csak kamu volt és nem az igazi indok a szakításra. Teljesen általgos az alakod (már amennyit a képről látni lehet) És hidd el, a vádliddal sincs semmi baj, egyáltalán nem undorító. Lehetne sokkal rosszabb is.

És nem felejtsd el, hogy csak nagyon kevés lánynak van modell alakja!

Ha nagyon akarsz, esetleg a fenekedre még gyúrhatsz, vannak erre külön gyakorlatok, de egyébként tényleg nincs veled különösebb gondd.

Valszeg a szakításnak más oka lehetett, esetleg egy másik csaj, vagy valami... nem kell mindent komolyan venni amit a pasik mondanak.

2014. jún. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen ne higgy már el ilyeneket. Ilyen hülyeséget, még nem is hallottam, hogy valaki ilyenért szakít. Komolyan így jártál jobban, és máskor ne lépj kapcsolatba egy ilyen barommal.


A képek alapján (már amennyit látni lehet belőle) semmi gond nincs az adott testrészeiddel. De még ha lenne is, ostoba aki ilyenért szakít.

2014. jún. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Istvan159 ***** válasza:
100%
jóféle :)
2014. jún. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendben van az alakod. Kamuzott sztem az exed, ne törődj vele. Tornázz továbbra is, én is azt teszem. Drukkolok, hogy találj egy normális pasit. :-) 17/l
2014. jún. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Exed egy h**lye pöts, aki nem is szeretett. Nagyságrendekkel jobbat érdemelsz!
2014. jún. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled semmi gond. Fenékre lehetne gyúrni egy kicsit, a vádli teljesen jó.
2014. jún. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak egy kifogas volt, hogy ezert szakitott veled. Semmi gond se a fenekeddel, se a vadliddal, viszont azt a feher leggingset hanyagold, vagy pedig olyan felsovel vedd fol, ami feneked ala er.

Ezt, mint no mondom!

21L

2014. jún. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Popsira picit gyúrj, a barátod meg idióta.
2014. jún. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!