Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tisztába vagyok vele, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztába vagyok vele, hogy a barátom megcsal, hogyan tudnám lebuktatni, vagy, hogy legalább igazat mondjon?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy azt mondta,hogy a haverjánál alszik,de tudom,hogy egy másik csajnál volt.A probléma az,hogy bizonyítékom nincs ellene,viszont láttam az üzeneteit,hogy azzal a lánnyal beszéli meg ezt a dolgot..

Már szóvá tettem neki a dolgot,de simán letagadja,szemrebbenés nélkül és így én mindig alul maradok ebben a vitában.Mit tegyek?


2014. jún. 2. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha láttad az üzeneteit akkor gondolom tudod a jelszavát. Belépsz újra, csinálsz egy print screent a beszélgetésükről, rárakod a képet a telódra és mikor hárít, megmutatod neki a képet.
2014. jún. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem tudom a jelszavát,csak véletlen egyszer bejelentkezve maradt és pont az a beszélgetés volt megnyitva...
2014. jún. 2. 11:09
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, hogy megcsal.

Tudod, hogy szemrebbenés nélkül hazudik neked.

Mi a szarnak bizonyíték?Dobd ki a p..csába.

2014. jún. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kidobnám,de ezt így lehetetlen,úgy kimagyarázza magát a dolgokból,h beszarsz,behugyozol...

Úgy adja elő,hogy akkor én vagyok a szemétláda.

2014. jún. 2. 11:13
 5/11 anonim ***** válasza:
ez téged miért zavar? a saját szemednek nem hiszel? :D aki hazudik az hazudik. mindegy mit mond
2014. jún. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ha kitalál valami magyarázatot? Tudod, hogy hazudik, megcsal, ki kell vágni a p..csába. Szard le, hogy mit mond.
2014. jún. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem ertem, hogy hol itt a problema. Megmondod neki, hogy szakitasz vele, mert tudod, hogy mecsal, lattad az uzeneteid, hiaba is probalja magat kimagyarazni. Utana meg nem teljesen mindegy, hogy mit mond, mar nem lesz kozotok egymashogy.

Mi ertelme van, hogy itt kinozod magad, hagydott a fenebe!!

2014. jún. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még te akarsz neki bizonyítani? Semmiféle kötelességed nincs felé ezek után. Tudod amit tudsz, dobd ki a francba.
2014. jún. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. jún. 2. 11:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Kit érdekel mit mond?? Dobdd a 3,14csába!
2014. jún. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!