Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok szép, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok szép, vagy legalább átlagos?

Figyelt kérdés
Nemrégiben véleményt kértem az itteni emberektől a kinézetemet illetően. g küzdöttem azzal, hogy nézzek ki valahogy, ápolom magam amennyire csak lehet, és ezzel az önbizalmamat is növeltem. Mára már azt hittem vagyok annyira magabiztos, hogy ez a képekről is lássák az emberek, és főként azt reméltem, hogy most nem fogják, vagy legalábbis nem mindenki fog csúnyának tartani, ha látják rajtam, hogy figyelek az alakomra, a megjelenésemre és az ápoltságomra. Ezért ismét kikértem a véleményeket, de akinek elküldtem a képet, mindenki azt mondta, hogy "csúnya vagy, bocsi", ezzel az évekig épített önbizalmam is lerombolódott. Valakinek mindegy, hogy mit csinál magával, mennyire figyel oda magára, nem lehet javítani rajta?

2014. máj. 22. 19:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Küldd el nekem is a képet légyszi :)
2014. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Relatív kinek mi a csúnya és szép.

Vannak szélsőséges esetek, amin lehet segíteni, ezeket megtetted, a többi ember függő.

2014. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
és hol a kép?
2014. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 GVivi ***** válasza:
hány éves vagy??
2014. máj. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Küldj képet, és megmondom. :)
2014. máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Küldhetsz nekem is egy képet, talán tudok segíteni. (Hasonló cipőben járok).
2014. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Küldhetsz nekem is.
2014. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Az igazi gond ott kezdődik, ha valaki csúnya, és oltárian buta is.
2014. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 GVivi ***** válasza:
küldj nekem is képet :)
2014. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Na muti magad.
2014. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!