Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólnak be gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólnak be gyakran amiatt, hogy pasi létemre adok a megjelenésemre? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Teljesen hetero vagyok, de én szeretek ápolt külsővel megjelenni és teszek is ezért. Kiválogatom az öltözékemet, használok különböző krémeket, hogy ne legyenek bőrhibáim, sokáig állítgatom a hajamat stb. A megjelenésem egyáltalán nem pávás, inkább sportosnak mondanám. Tudom, hogy ez ellentmondásosnak tűnhet, de számomra nem csak a külső számít, csak törekszem arra, hogy jól nézzek ki. Inkább törődök magammal, minthogy egy büdös, bozontos, igénytelen kövér pasi legyek, aki egész nap a fotelben ülve bámulja a tévét és sörözik. Tényleg gáz ez?
2014. jún. 2. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ez gáz, most a két végletet állítottad szembe igazából az arany közép út a jó, te meg metroszexuáls vagy
2014. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nem viszed túlzásba, akkor nem gáz szerintem.
2014. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy a két végletet állítottam szembe egymással, talán hiba volt. A metroszexualitást én nem érzem, nem órákról van szó, amit a megjelenésemmel töltök, csak amolyan "óvintézkedéseket" teszek.
2014. jún. 2. 14:25
 4/13 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet.
2014. jún. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
de ez beteges :D le se szarják a hajad és bőröd igazából, a lényeg az összkép
2014. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De az összkép meg ezekből a részekből tevődik össze, úgymond. :D
2014. jún. 2. 14:29
 7/13 anonim ***** válasza:

Ne használd azt a szót, hogy "úgymond", mert a primitív vidékiek használják.


Teljesen normális, hogy ápolod a bőröd, és a hajad. Ha majd egy nagy cégnél dolgozol, akkoris ápoltnak kell lenned, nem vehetsz fel öltönyt pattanásokhoz, szóval kein para:)

2014. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ma szerintem ami már ok férfinél is: arcszőrön kívül testszőr nyírása hónaljon teljesen (háton is ha peches az illető), intim részen, mellkason rövidre, parfüm, testápoló, hajformázó


Ami most még határeset, pár év múlva már természetesebb lesz: teljes szőrtelenítés (sportolóknál már elfogadott), szemránckrém, bőrkorrektor használata kis bőrhibákra társasági eseményeken.

2014. jún. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy egy önimádó, akkor nemgáz ha adsz magadra. Én ugyanígy vagyok ezzel, csak én lány vagyok. És engem zavar ha látok egy olyan embert, akár nő, akár férfi aki teljesen normálisan nézne ki, ha egy kicsit is adna magára! Tehát nyugodtan tedd azt, ami neked jól esik. Akinek tetszik tetszik, akinek nem nem. Nem más véleményére kell adni.:-)
2014. jún. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert patriarchális kultúránkban bárki, aki érzelmet mutat ki, ápolja magát, vagy bármilyen más nem erőhöz és dominanciához kapcsolatos tevékenységet űz, az nőiesnek van titulálva (na jó, ez picit sarkított, de érted), még nem jelenti azt, hogy ez "gáz" Öltözködj továbbra is, ahogy akarsz, krémezz nyugodtan, és akinek nem tetszik, az meg járhat továbbra is a szakadt tangapapucsában meg az izzadtságfoltos melegítőjében. Hajrá! :)
2014. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!