Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy és mikor kezdeményezhetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy és mikor kezdeményezhetek barátságot?

Figyelt kérdés
A barátom egy hónapja,hogy szakított velem,megpróbáltuk azt a butaságot,hogy utána barátok maradunk rögtön,persze elrontottunk mivel én folyon kérdésekkel bombáztam ő meg kétértelmü késöbb meg már bunkó megjegyzésekkel.Így úgy döntöttük hagyjuk most ezt,én még mindig szeretem,főleg,hogy egy csaj elkezdte csapni neki a szelet..de szeretném ha majd egyszer ujra jól beszélgethetnénk,s barátokká vállnank,kezdeményezhetek majd én,s ha igen mikor és nem járatnám le magam ha én keresném azok után,hogy annyira vissza akartam kapni?

2014. jún. 1. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Barátságot bizonyos idő elteltével, ez lehet fél év egy év mire mindketten túl vagytok az egészen ... kinek mennyi idő kell , én az elöző exemmel 1,5 év után tudtam baráti viszonyt kialakitani ..
2014. jún. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!