Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ennyi kigyúrt fiú?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ennyi kigyúrt fiú? Ezek mellett nekem semmi esélyem!

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem fér a fejembe hogyan lehetnek ennyire iszonyatosan kigyúrtak!Állandóan kigyúrt fiatal fiúkat látok,ezek állandóan csak edzenek vagy mit esznek,de komolyan???Én is edzek régóta ismerősökkel,rendes tempóban haladunk,nem mondom,hogy nem látszik semmi,mert fejlődünk DE EZEKHEZ KÉPEST??

18-20 éves korukra hogyan lehetnek ilyen izmosak?Ráadásul van köztük sok magas,190 centis is(én is ennyi vagyok és határozott hátrány testépítésben a hosszabb karok és a nagyobb mozgástartomány miatt).

Én nem tudom ezek mit csinálhatnak,de ilyen fiúk mellett 100%,hogy nekem sosem lesz csajom.


2014. jún. 2. 19:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Először is, jól csinálod a dolgokat. Másodszor ők tuti tömegnövelőket esznek... Semmit nem ér.
2014. jún. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a fiatalságnak a fele szteroidos
2014. jún. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem egy ilyet láttam már BioTech boltban tömegnövelőt vásárolni(persze kézenfogva egy bomba csajjal...).Ha ez az ára,én is azt fogok enni!
2014. jún. 2. 19:08
 4/21 anonim ***** válasza:
51%
Jézusom , olvass utána előbb (sárga kapszula,examine.com,youtube/elliothulse,icecreamfittnes) és aztán kezdj eddzeni.Ahogy nézem lövésed sincs róla miről is szól ez a sport,gondolom étrended nincs a gyakorlatokat meg rosszul végzed.Tömegnövelő jézusom honnan tájékozdótok ,nők lapjából ?
2014. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

ne szedj, nem éri meg

és nem mindenkinek a kigyúrt fiúk kellenek, már az is elég ha sportos alakod van

2014. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%
Tömegnövelő, tudod... Az idióta ismerőseim is ezt szedik, de miindegy
2014. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg azt gondolod, hogy csak a kigyúrt fiúknak van barátnőjük? Nézz szét egy kicsit jobban!
2014. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

Nem minden lánynak a nagyon kigyúrt fiúk tetszenek. Az teljesen jó, ha sportos vagy és látszik rajtad, hogy mozogsz.

De ha neked is csak az számít egy lányban, hogy bombacsaj (bármit is jelentsen az) legyen, akkor valószínűleg téged is csak a felszínes, külsőségekre felfigyelő lányok fognak észrevenni.

Azért a belsőn sem árt dolgozni :)

2014. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
32%
Hozzátenném amit biotechben és hasonló boltokban árulnak az mind É.T.E.L.A hőn említett tömegnövelőtök meg nem más mint tejsavó fehérje hozáadott nagy mennyiségű szénhidráttal(maltodextrin,köznyelven szőlőcukor).
2014. jún. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Noydra ***** válasza:
Megint egy hülye. Front van ma?
2014. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!