Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért értékelik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért értékelik mindennél jobban a kigyúrt testet?

Figyelt kérdés
Ha kigyúrt vagy,akkor már automatikusan helyes,minden mástól eltekintve.
2014. máj. 24. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amiért te értékelsz egy szép nőt.
2014. máj. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gondolom mert jól néz ki,van benne munka,kitartás.
2014. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Te nagyon el vagy tévedve. Attól mert valakinek szépen kidolgozott teste van még automatikusan nem lesz helyes, nem tudom, honnan vetted ezt a bődületes disznóságot :)))
2014. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó tudni, hogy ufo vagyok és nem lány. Engem nem érdekel a kigyúrt test.
2014. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én lány vagyok és nekem nem is jön be az a nagyon kigyúrt, persze nem testépítőre gondolok :) és nem is értékelem mindennél jobban :)tőlem lehet kigyúrt is ha mellette bunkó stílusa van, nem tetszik az arca. Szóval nálam ez nem számít annyira, nem ettől lesz helyes de mindenképp jó ha van rajta egy kis izom
2014. máj. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
rajtam bőven van felesleg.. nem testépitő vagyok hanem erőemelő és strongman...120kg és mégis buknak rá...de ez nem ilyen egyszerű..hidd el jo dumával is sokra mész..
2014. máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az arc a fontosabb nekem, a kigyúrtság néha taszít is
2014. máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez nem mindenkinél így van. Általánosítasz.
2014. máj. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ótedisznó!

tudod mennyire utálom hogy nagyon sokan ezt gondoljátok, hogy mi ezt gondoljuk?? és akkor az a nagyon sok fiú meg nekiáll gyúrni, és meg se áll a kockákig... MINEK?

nem kell. nem rácsra akarok feküdni.

jól néz ki, egy határig, de nem kell túlzásba vinni!!

2014. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem tetted volna fel a kérdést, ha netezés helyett inkább értelmes nőkkel beszélgetsz.


itt egy szavazat a nem kell hogy kigyúrt legyenre.

2014. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!