Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Merre tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Merre tovább?

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok. Az eddigi szerelmi életem nem alakult valami rózsásan. Már viszonylag korán elkezdtem a lányok iránt érdeklődni, de különböző okok miatt nem sikerült. Szüleim mindig kemények voltak velem, a mai napig nem voltam szórakozó helyen. Jobban bele gondolva soha nem volt baráti társaságom. A gond csak az, hogy én végig próbálkoztam, de soha nem sikerült semmi. Nem hívnak az emberek sehová, ha kezdetben fel is keltem valakinek az érdeklődését előbb utóbb otthagy (tudom semmi sem tart örökké). Apámat nem érdekli mi van velem amióta anyám elvált tőle 16 éves koromban. De a legnagyobb gond az, hogy soha senki nem mondta el mi a baj velem, mindig csak otthagytak, levegőnek néztek. Nem tudom, hogy mit csináljak, ennek az életnek egyszerűen nincs értelme.
2014. jún. 2. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem tudok tanácsot adni, de engem is érdekel, milyen válaszokat kapsz. :)
2014. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valójában azért írtam ilyen őszintén hogy ezzel másoknak is segítsek.
2014. jún. 2. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Rakjál ki magadról egy képet egy új kérdésbe, és kapásból 30-an fogják megmondani, mi a baj veled. ;)
2014. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!