Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan döntsek? Próbálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsek? Próbálom röviden leírni!

Figyelt kérdés
Szóval. Két éve járok egy iskolába velük, először megtetszett egy srác (K), akibe néha szerelmes voltam, néha nem, de az biztos, hogy tetsz(ett) nekem. Volt, hogy kedves volt, meg egy csomószor segített nekem, és egyszerűen lassan másfél éve tetszik (hol igen, hol nem :(). De mostanában nem beszélünk, szinte semennyit, és ha beszélünk, akkor is szekál. Idegesítő. Mindegy. Aztán tavaly év végén egy projektmunka során jóba lettem egy másik palival (A). Akkor nem érdekelt, de a múltkor , amikor eltűnt a belépőkártyám, rengeteget segített, három (!!) órán keresztül járkált négy emelet között, és kereste. Nagyon jól esett, azóta többet beszélünk, rengeteget nevetünk, és talán imponált, hogy rögtön segített, nem is kellett megkérnem rá, úgy, hogy amúgy előtte nem is beszéltünk. Amúgy eddig egyáltalán nem voltam egy ,,mindenkibebelezúgós", a szerelem teljesen távol állt tőlem. Ezért kérdezem, hogy ti mit csinálnátok a helyemben, milyen tanácsot tudtok adni egy szerelmi analfabétának? (nem olyan válaszokat szeretnék, hogy ha nem tudsz dönteni, akkor egyiket sem szereted, stb. Mert én most tényleg szerelmes vagyok:()

2014. jún. 2. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Magadba?
2014. jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az egyiket jobban szereted azt neked kell eldönteni h meiket...
2014. jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jelöld meg az A-t. Egyértelmű. :)
2014. jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Minek várnál valakire, aki bunkó, és szemlátomást nem érdekled?
2014. jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Krisztián és Attila?


szerintem A. leírás alapján én őt választanám.

2014. jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha szeretnéd az elsöt nem lenne a második aki után érdeklödsz :) és amint látom ö is érdeklödik és kedvesnek tünik számodra úgy hogy mindneképpen az A sztem :)
2014. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Dobj fel egy pénzérmét. Ha fej, K, ha írás, A.

Ha csalódsz az eredményben, a másikat válaszd.

2014. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szabad még valamit megtudni K-ról és A-ról, azon felül, hogy mindkettő sokat segített neked?
2014. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Abból amit leírtál nem derül ki sok minden. Egy tippet tudok adni. Egy hétvégén próbálj meg nem beszélni egyikükkel sem és döntsd el a következő héten, hogy melyikük az aki jobban hiányzik/hiányzott. :)
2014. jún. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem Krisztián és Attila:)
2014. jún. 3. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!