Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Love.hu tényleg csak szexpartn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Love.hu tényleg csak szexpartner kereső?

Figyelt kérdés

Mármint nekem összejött már pár komoly dolog ott amiben a srác nem csak szexet akart. De a legtöbben akik írnak mind azt kérdezgetik, hogy ilyen szép lány mit keresek ilyen csúnya oldalon...

És ilyenkor megy el az életkedvem. Pedig az adatlapomon ki van emelve, hogy ismerkedés céljából vagyok itt.


2014. jún. 2. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért ismerkedsz olyan helyen?
2014. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én gáz oldalnak tartom. De biztos van, akinek bejött.
2014. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindjárt regisztrálok és megkereslek :P
2014. jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát csak kipróbáltam én semmit se tudtam róla...

Pár napja van meg azóta egy sráccal már éjjel-nappal dumálnom kell skype-on meg ilyenek. Lassan elakar venni.

De mások csak a fent említett kérdést kérdezgetik. És ha ez egy ilyen oldal akkor most törlöm az adatlapom... :D

2014. jún. 2. 20:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy 1000-ből 1 ember keres ott komoly kapcsolatot (főleg a férfiak közül), a többi szexet. Nekem lett egy komoly kapcsolatom egy pasival, akivel ott ismerkedtünk meg, de alapvetően nem egy jó oldal.
2014. jún. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább nem regisztrálnék oda. Itt nem akarsz ismerkedni?
2014. jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát itt nem vált be még egyszer se. Buliban se lehet. Ismerősök közt nincs senki... Ilyenkor nem tudom mit lehetne tenni...
2014. jún. 2. 20:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Írj!
2014. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én most ismerkedtem meg ott tavasszal egy normális sráccal, 3 hónapja randizgatunk, úgyhogy lehet jót is kifogni. :)
2014. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én sem mennék arra az oldalra sosem de van más hasonló oldal is kerüld ezeket

minden pasi csak dugni akar amugy meg a pasik azt hiszik hogy csak a ku r vá k vannak ottt az oldalon

ezt gondolják rólad :-o :-D :-D :-Dez van

2014. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!